Czego nie może zabraknąć w żadnej łazience? Obowiązkowym elementem wyposażenia są wąskie słupki łazienkowe, które spełniają swoje funkcje i świetnie się odnajdują zarówno w niewielkich pomieszczeniach, jak i w przestronnych wnętrzach. Słupki dostępne w naszej ofercie znakomicie sprawdzają się również w toaletach. Mebel ten jest starannie dopracowany oraz gwarantuje dodatkową przestrzeń do przechowywania wszelkich akcesoriów, dzięki czemu można wykorzystać wolną przestrzeń w pionie. Zapoznaj się z naszymi propozycjami i przekonaj się o ich praktyczności i estetyce!

Wąskie słupki łazienkowe – dostępne modele w Bridom.pl

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wąskie słupki łazienkowe o różnym układzie szafek, półek, szuflad oraz o rozmaitych wymiarach. Parametry każdego modelu dostępne są na karcie danego produktu. Zapoznaj się z nimi, aby ułatwić sobie wybór rozwiązania idealnego do wolnej przestrzeni w Twojej łazience. Proponujemy słupki wolnostojące, które postawisz bezpośrednio na podłodze. Nasza kolekcja obejmuje także słupki wiszące do zamontowania na odpowiedniej dla Ciebie wysokości, co zapewni też łatwy dostęp do przestrzeni znajdującej się pod szafką. Podczas montażu takiego rozwiązania warto pamiętać o tym, by wysokość jego zawieszenia nie utrudniała wglądu do szafek i półek znajdujących się w górnej części mebla. W naszym asortymencie znajdziesz również meble innego typu, które mogą Ci przypaść do gustu, takie jak szafki z umywalką czy półki łazienkowe.

Największe zalety wąskich słupków łazienkowych

Każdy model różni się wykonaniem, formą, wymiarami, kolorystyką i designem. Nie ulega jednak wątpliwości, iż wszystkie produkty są produkowane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są trwałe, odporne na działanie wilgoci i proste w utrzymaniu czystości oraz pielęgnacji. Ich konstrukcja charakteryzuje się solidnością i stabilnością. Wybrane modele mają regulowane nóżki, a ich uniwersalny wygląd sprawia, że świetnie komponują się praktycznie z każdą aranżacją łazienki. Wąskie słupki łazienkowe wykonane z litego drewna są odpowiednio zabezpieczone, dzięki czemu wykazują dużą odporność na wilgoć, pęknięcia i pęcznienie. Z kolei meble ze stali są poddawane malowaniu proszkowemu, co również umożliwia ich bezproblemowe postawienie w łazience lub toalecie.

Wykończenie wąskich słupków łazienkowych

Różnorodny asortyment przykuwa uwagę klientów o różnych gustach, preferencjach i zamiłowaniu do odmiennych stylów wnętrzarskich. Z tego względu nasza kolekcja obfituje w propozycje o stylowym wykończeniu w czerni, bieli, brązie, szarościach, antracycie – w połysku lub macie. Dużą rolę odgrywa także funkcjonalność poszczególnych modeli. Są one wyposażone w dopasowane do stylu i kolorystyki mebla uchwyty lub w system cichego domyku, który nie wymaga montażu uchwytów – tym samym mebel jest minimalistyczny, ale nadal praktyczny. Oferowane wąskie słupki łazienkowe utrzymane są w różnych stylach, dlatego będą funkcjonalną ozdobą wnętrz urządzonych zarówno nowocześnie, jak i tradycyjnie. Bez względu na to, czy inspiruje Cię loft, styl industrialny czy klasyczny z elementami wiejskiej sielanki, u nas znajdziesz szafkę dopasowaną do swoich upodobań!

Potrzebujesz dodatkowych informacji lub pomocy w wyborze odpowiedniego słupka łazienkowego? Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji! Służymy profesjonalnym wsparciem przed zakupami oraz w trakcie realizacji Twojego zamówienia. Skontaktuj się z nami i dokonaj trafnego zakupu!