Kotły elektryczne 28 kW, które dostępne są w ofercie Bridom.pl wyróżniają się prostą obsługą, wydajnością oraz energooszczędnością. To zaawansowane urządzenia służące zarówno do ogrzewania budynków, jak i wody użytkowej. W przeciwieństwie do innych systemów grzewczych nie zanieczyszczają powietrza szkodliwymi spalinami i gazami, które są niebezpieczne dla życia i zdrowia. Kotły elektryczne c.o. 28 kW to najlepsze rozwiązanie, jeśli chcesz zaoszczędzić spore kwoty na ogrzewaniu swojego domu. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem i poznania wszystkich zalet kotłów elektrycznych.

Kotły elektryczne 28 kW – prosta instalacja i estetyczny wygląd

Do zalet kotłów elektrycznych niewątpliwie należy ich estetyka, jak i prosty montaż. Są małe i zgrabne, można je umieścić w każdym miejscu w domu np. na ścianie. Dodatkowo są lekkie, dlatego można je łatwo przetransportować i wnieść do mieszkania. Ponadto, ze względu na ich wymiary, niepotrzebne jest tworzenie dodatkowego pomieszczenia gospodarczego czy posiadanie kotłowni. Świetnym pomysłem na ich instalację może być również kuchnia. Kotły elektryczne 28 kW wbudowane w zabudowę kuchenną sprawią, że będą niewidoczne dla oka. Unikalny i niepowtarzalny wygląd obudowy sprawi, że z łatwością dopasują się do aranżacji każdego wnętrza. Instalacja kotłów elektrycznych c.o. jest prosta i nie wymaga zaawansowanych umiejętności. Wystarczy podłączyć urządzenie do istniejącej już instalacji elektrycznej. Montaż kotłów elektrycznych warto powierzyć profesjonalnej ekipie montażowej, która zrobi to szybko i fachowo bez obaw o ewentualne uszkodzenie instalacji.

Piece elektryczne 28 kW – niezawodna funkcjonalność

Piece elektryczne 28 kW to produkty niezwykle funkcjonalne i wygodne w obsłudze. Kotły elektryczne 21 kW oraz te o innej mocy, można łatwo zaprogramować za pomocą intuicyjnego panelu sterowania. Urządzenia te mogą działać według ustalonego przez domowników schematu – tygodniowego bądź dobowego. Wiele modeli oferuje także dodatkowe programy, które sprawdzą się, kiedy będziemy dłuższy czas poza domem, np. podczas ferii zimowych. Dużą zaletą tego rozwiązania jest również możliwość zdalnego sterowania poprzez połączenie z internetem. Dzięki temu możemy kierować pracą urządzenia z dowolnego miejsca na ziemi.

Piece elektryczne c.o. 28 kw – zalety

Piece elektryczne c.o. 28 kW dostępne w naszej ofercie, wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które są bardzo trwałe i gwarantują solidne działanie urządzeń przez lata. Dodatkowo są ekologiczne, szczególnie jeśli zdecydujemy się na połączenie ich z panelami fotowoltaicznymi. Dzięki temu mogą być one zasilane przez czystą energię, bez emitowania spalin. W Bridom.pl znajdziesz szeroką gamę produktów o różnej mocy, m.in. kotły elektryczne 24 kW, kotły elektryczne 30 kW czy kotły elektryczne 36 kW. Dlatego w zależności od powierzchni domu, można bardzo łatwo dostosować ich moc do zapotrzebowania mocy cieplnej budynków. Piece elektryczne 28 kW świetnie współgrają również z instalacją c.w.u. Można je stosować nie tylko w dobrze ocieplonych nowo wybudowanych obiektach, lecz także tych, które przechodzą modernizację oraz starszych nieruchomościach. To doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chce zadbać o ciepło w domu.

Elektryczne kotły c.o. 28 kW – liczy się Twój komfort

Piece elektryczne c.o. 28 kW cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród osób, które pragną wydajnie ogrzewać swój dom, bez konieczności inwestowania w opał, jego przygotowanie oraz przechowywanie. Ze względu na nowoczesną technologię smart, wysoką efektywność, bezproblemową obsługę oraz komfort użytkowania są bardzo popularne. Elektryczne kotły c.o. 28 kW działają nie tylko bardzo efektywnie, lecz także inteligentnie. Dostosowują moc ogrzewania do obecnych warunków atmosferycznych, dzięki sterowaniu pogodowemu. Dzięki temu nie przegrzewają mieszkania, a tym samym nie generują wysokich rachunków za energię elektryczną. Ich działanie jest wręcz bezobsługowo. Część urządzeń sama przypomina także o konserwacji urządzenia, co pozwala na ich dłuższą eksploatację. Elektryczne kotły c.o. 28 kW działają także bardzo cicho, wyposażone są często w wewnętrzne panele wyciszające. Jeśli więc chcesz zadbać o ciepło w swoim domu, wybierz produkty dostępne w Bridom.pl to urządzenia wysokiej jakości, wyprodukowane przez znanych producentów takich jak Bosch czy Kospel.