Kotły elektryczne 36 kW dostępne w ofercie Birdom.pl to idealne rozwiązanie dla osób ceniących wygodę, estetykę, ekonomię i minimalizm. Przypadną one do gustu również wszystkim miłośnikom ekologii, którzy stawiają na wybór produktów przyjaznych dla środowiska. Instalacja pieca elektrycznego sprawi, że zapomnisz o dyskomforcie wiążącym się z tradycyjnymi systemami grzewczymi. Koniec z potrzebą nieustannego podtrzymywania źródła ciepła, wszechobecnym pyłem lub wysokimi rachunkami za gaz. Pożegnaj się także z kalkulowaniem czy dana ilość opału wystarczy na nadchodzący sezon grzewczy. Zamiast tego będziesz mógł cieszyć się harmonią, komfortem i bezpieczeństwem, jaki zapewniają elektryczne kotły c.o. 36 kW.

Piece elektryczne 36 kW – stylowa wydajność

Niewątpliwe jedną z największych zalet, jakie posiadają piece elektryczne c.o. 36 kW, jest ich imponująca wydajność. Sprawność cieplna kotłów tradycyjnych zasilanych paliwami stałymi plasuje się na poziomie około 80-90%. Oznacza to, że nawet 20% energii wytwarzanej podczas spalania jest bezpowrotnie tracona, np. ulatnia się przez komin, czemu nie można zapobiec. Wydolność kotłów elektrycznych c.o. jest nieporównywalnie większa i osiąga 99.9%, a co za tym idzie, nie generują one żadnych strat energetycznych. Piece elektryczne 36 kW zachwycają nie tylko niezwykłą efektywnością, lecz także estetycznym wyglądem. Minimalistyczna konstrukcja i stylowy design sprawiają, że można je umieścić w dowolnym miejscu w domu, bez konieczności budowania dedykowanego pomieszczenia do ich instalacji.

Elektryczne kotły c.o. 36 kW – gwarancja bezpieczeństwa

Zatrucie dwutlenkiem węgla to w sezonie grzewczym realne i poważne zagrożenie, którego można uniknąć. Wybierając kotły elektryczne 24 kW lub te o innej mocy zamiast pieca na gaz albo paliwa stałe, stawiasz na bezpieczeństwo swojej rodziny. Jednak czad to nie jedyne zmartwienie właścicieli nieruchomości w chłodniejszych miesiącach roku. Równie niepokojąca jest perspektywa zamarznięcia instalacji grzewczej. Gdy domownicy wyjeżdżają na kilka dni i budynek nie jest w tym czasie ogrzewany, może dojść do zamarznięcia wody obecnej w rurach i grzejnikach. Elektryczne kotły c.o. 36 kW skutecznie poradzą sobie z tym problemem. Wyposażone są w funkcje regulacji mocy, a niektóre umożliwiają kontrolowanie ich pracy przez internet. Wystarczy przed podróżą ustawić temperaturę pieca tak, by ochroniła ona instalacją, nie zużywając jednocześnie nadmiaru energii na ogrzewanie domu, w którym nikt nie przebywa.

Piece elektryczne c.o. 36 kW – łatwy montaż i obsługa

Kotły elektryczne 36 kW to urządzenia o małych gabarytach. Ich instalacja jest prosta i nie wymaga specjalnych przygotowań takich, jak np. budowa przyłącza gazowego czy kotłowni. Nie potrzebne jest także zatrudnianie ekipy monterskiej, gdyż piec elektryczny waży bardzo niewiele. Wystarczy wybrać dogodne miejsce i podłączyć urządzenie do instalacji elektrycznej, czym powinien zająć się elektryk. Również eksploatacja produktu jest nieskomplikowana. Funkcja regulacji mocy sprawia, że domownicy mogą wybrać temperaturę dostosowaną indywidualnie do nich. Regulacja pogodowa zapewnia komfort automatycznej zmiany mocy grzania dostosowanej do aury panującej na dworze. Ważne jest jednak to, aby dostosować moc urządzenia do naszych potrzeb, dlatego w Bridom.pl oferujemy kotły elektryczne 28 kW, piece elektryczne 30 kW oraz większe warianty o mocy 36 kW czy kotły elektryczne 42 kW. Dzięki temu łatwo można zapewnić komfort cieplny swojej rodzinie każdego dnia, bez względu na aurę panującą na zewnątrz.

Piece elektryczne 36 kW – Twój dobry wybór

Elektryczne kotły c.o. 36 kW mogą wspomagać istniejący już system grzewczy, np. kocioł na paliwa stałe lub stanowić główne źródło ciepła w budynku. Bez znaczenia jest czy będą one zasilać ogrzewanie podłogowe, czy tradycyjne grzejniki – oba warianty są dopuszczalne. To właśnie ta elastyczność jest jedną z największych zalet tego nowoczesnego rozwiązania grzewczego. Piec elektryczny dopasowuje się do właściciela. Z jednej strony jego estetyczny wygląd i niewielki rozmiar sprawia, że świetnie wkomponuje się w każde pomieszczenie. Z drugiej strony dyskretnie dostosuje się do trybu życia domowników, a nie na odwrót. Sprawdź kotły elektryczne dostępne w ofercie Birdom.pl i przekonaj się, jak łatwo jest dokonać dobrego wyboru.