Aranżując łazienkę, wiele osób decyduje się na stworzenie przestrzeni nie tylko funkcjonalnej, lecz także urzekającej estetyką. Wśród elementów wyposażenia łazienki, które wiodą prym, znajdują się różnego rodzaju wanny, niemające sobie równych w kwestii zapewniania relaksu w domowym zaciszu. Idąc zgodnie z duchem innowacji również w kwestiach armatury łazienkowej, producenci zaczęli projektować tak niecodzienne produkty, jak baterie wielootworowe, przykładowo baterie wannowe 4-otworowe. Żadna wanna nie może bowiem funkcjonować prawidłowo bez armatury, umożliwiającej przepływ wody. Zapoznaj się z naszą ofertą wysokojakościowych sprzętów, takich jak baterie wannowe 4-otworowe, dzięki którym stworzysz łazienkę wprost ze swoich marzeń.

Baterie wannowe 4-otworowe czy baterie tradycyjne?

Baterie wannowe 4-otworowe wyróżniają się przede wszystkim nowoczesnością. Oryginalnym i niepowtarzalnym elementem baterii tego rodzaju jest ich forma. W przypadku baterii wielootworowych, takich jak baterie wannowe 4-otworowe, poszczególne części umieszczone są oddzielnie. Polega to na tym, że wylewka, słuchawka prysznicowa czy uchwyty służące do sterowania strumieniem wody wyłaniają się z osobnych otworów. Prezentuje się to niezwykle oryginalnie, dzięki czemu tego rodzaju baterie świetnie wpisują się w nietypowe wnętrza. Baterie wannowe 4-otworowe dostępne w naszym sklepie idealnie pasować mogą do aranżacji nowoczesnych, glamour, vintage i wielu, wielu innych. Wszystko zależy od konkretnego modelu, a tych do wyboru jest niemało.

Gdzie baterie wannowe 4-otworowe znajdują zastosowanie?

Baterie wannowe 4-otworowe to produkty, które charakteryzuje spora konstrukcja. Powoduje to, że jest to rozwiązanie, które poleca się raczej w większych łazienkach, których metraż umożliwi montaż wanny z odpowiednio szerokim rantem, bądź specjalnie przygotowanej półki na baterię.

Baterie wannowe 4-otworowe zakłada się zatem na obudowie wanny lub jej brzegach, w specjalnych przeznaczonych do tego otworach. Warto pamiętać o tym, aby dana wanna była solidnej konstrukcji, tak, aby ciężar baterii wielootworowej nie przyczynił się do jej uszkodzenia. W przypadku, gdy bezpieczny montaż baterii w wannie nie jest możliwy, wiele osób decyduje się na zastosowanie osobnej półki, bądź podestu umieszczonego przy wannie. Jest to opcja szczególnie preferowana w przypadku wanien wolnostojących.

Baterie wannowe 4-otworowe z naszego sklepu i ich zalety

W czołówce zalet, które niosą za sobą baterie wannowe 4-otworowe, z pewnością wymienić można ich nowoczesną, elegancką estetykę. Baterie 4-otworowe dostępne w naszym sklepie prezentują się natomiast niezwykle ciekawie. Proponowane produkty występują w różnych kolorach i kształtach, dzięki czemu odpowiednie dopasowanie ich do aranżacji łazienki nie stanowi najmniejszego problemu. Wśród kolorów dostępnych produktów wymienić można klasyczną czerń, elegancki, złoty odcień, szykowny grafit, czy klasyczny chrom.

Kształty poszczególnych elementów baterii również przyciągają uwagę. Jeśli jesteś miłośnikiem mocnych, charakterystycznych akcentów w kwestii aranżacji wnętrz, baterie wannowe 4-otworowe to idealny produkt dla Ciebie.

Jakie przydatne funkcje mają baterie wannowe 4-otworowe z Bridom.pl?

Baterie wannowe 4-otworowe z naszej oferty, wyposażone są w liczne funkcje, sprawiające, że komfort ich używania jest jeszcze większy. Jednymi z ciekawszych są dołączane do większości baterii aeratory, umożliwiające napowietrzenie strumienia wody, a ostatecznie jej oszczędzanie.

Co ciekawe, wybór tego rodzaju rozwiązania pozwala na uniknięcie problemu, jaki często stanowi plączący się wąż od słuchawki prysznicowej. Jest tak dlatego, ponieważ baterie wannowe 4-otworowe mają specjalne zbiorniki na wspomniany przewód. Baterie wielootworowe dostępne w naszym sklepie umożliwiają każdemu stworzenie luksusowej przestrzeni o nieprzeciętnej stylistyce.