Szarości, beże i czernie to kolory, które przeplatają się w nowoczesnych kuchniach. Zestawione z metalicznym połyskiem nadają wnętrzom industrialnego charakteru, a przy pastelach i drewnie mogą tworzyć wnętrza w stylu skandynawskim. Szare zlewy kuchenne można łączyć z sosnowymi blatami, ale także z ciemnym i czarnym umeblowaniem. W naszym sklepie mamy bogatą ofertę zlewozmywaków w odcieniach szarości. Dostępne są modele jednokomorowe z ociekaczem i z dwiema komorami, formy okrągłe i czworokątne. Z pewnością znajdziesz odpowiedni szary model do swojego wnętrza, który nada mu odrobiny elegancji i podkreśli nowoczesny charakter.

Szary zlewozmywak — uniwersalne wyposażenie kuchni

Szare zlewozmywaki coraz częściej wybierane są do domowych kuchni, w których nowoczesny styl miesza się z ciepłą, domową atmosferą. Wykonane są zazwyczaj z granitu, który jest bardzo wytrzymałym materiałem na obicia, przebarwienia, wysokie temperatury i szok termiczny. Szare zlewy kuchenne są eleganckie i będą pasowały do ciemnych wnętrz z meblami z metalu i szkła, ale mogą także stanowić wyraźny akcent kolorystyczny w jasnych kuchniach. Ciemne wyposażenie łatwo zachować takie w czystości, dlatego przy wyborze odpowiedniego zlewozmywaka można kierować się względami estetycznymi, bo niezależnie od odcienia szarości są bardzo funkcjonalne. 

Szare zlewy kuchenne — różnorodność oferty

Zlewy grafitowe dostępne są w formie niewielkich okrągłych i czworokątnych jednokomorowych zlewów, które sprawdzą się dla osób, które nie przepadają za spędzaniem czasu w kuchni. Będą też świetnym wyposażeniem w małych kuchniach i w kawalerkach. W naszej ofercie mamy też szeroki wybór rozbudowanych modeli. Ich najpopularniejsze warianty to kombinacje dwóch komór i ociekacza. Duże zlewozmywaki szare są dobrym rozwiązaniem dla osób, które czas wolny lubią spędzać w kuchni i dysponują przestronnym wnętrzem. Z założenia zlewy nie są dekoracyjnym elementem, ale w naszej ofercie mamy także szare zlewozmywaki, które są jednocześnie eleganckie i ozdobne ze względu na wzorzyste zabudowanie imitujące dekoracyjne kafle. Każdy model cechuje wysoka jakość wykonania, a przy odpowiedniej pielęgnacji szare zlewy kuchenne z granitu posłużą przez lata.

Z czym łączyć szary zlewozmywak?

Szare zlewy kuchenne są uniwersalne, więc z powodzeniem możesz je łączyć w różnych stylach wnętrzarskich. Jeśli planujesz urządzić kuchnię w różnych odcieniach szarości, to warto stonowane barwy przełamać akcentem kolorystycznym, dobierając odpowiednie akcesoria i dekoracje. Tu sprawdzą się pozłacane elementy — uchwyty i baterie lub kolorowe, wzorzyste dodatki i wyeksponowane naczynia. W industrialnych kuchniach szary zlewozmywak można zestawić z ciemnym marmoryzowanym blatem i metaliczną czernią. Dobrze komponuje się też z ziemistymi kolorami ścian i surowymi wykończeniami, a w tym ścianami z cegły lub betonu dekoracyjnego. Szare zlewy kuchenne można też łączyć z innymi odcieniami szarości, łącząc matowe wykończenia z połyskującymi.

Szare zlewy kuchenne w ofercie bridom.pl

Zapraszamy do obejrzenia pełnej oferty na naszej stronie, dzięki której zainspirujesz się do wyboru idealnego wyposażenia zarówno zlewozmywaka, jak i baterii oraz niezbędnych akcesoriów kuchennych. Wszystkie szare modele wykonane są z najwyższej jakości materiałów, a dzięki odpowiedniej pielęgnacji z pewnością posłużą Ci przez lata. Zlewy grafitowe do kuchni z pewnością zadowolą wielbicieli surowych wnętrz, ale także nadadzą nowoczesnego akcentu w jasnych kuchniach, gdzie dominują ziemiste kolory i drewno.