Wychodząc naprzeciw zmieniającym się trendom i oczekiwaniom naszych klientów, specjalizujemy się w sprzedaży najwyższej jakości wyposażania łazienkowego. Chcąc sprostać nawet najbardziej wymagającym wizjom aranżacyjnym, staramy się, by oferta była na tyle szeroka, aby każdy znalazł rozwiązania idealne dla siebie.

Łazienka nie musi być nudna

Zanim podejmiemy decyzję o typowej łazience z prostokątną wanną, warto przyjrzeć się projektom topowych projektantów wnętrz i zastanowić nad wanną asymetryczną. Wanna narożna idealnie wkomponowuje się w przestrzeń łazienki, wykorzystując w pełni dostępną powierzchnię. Może mieć geometryczny kształt, łącząc surowość formy z komfortem użytkowania. Szczególnie dobrze prezentuje się w przestrzeniach industrialnych, loftowych, futurystycznych. Ostre krawędzie i prostota kształtu nadają łazience charakter i nowoczesną elegancję. Zaokrąglona wanna narożna i wyprofilowane ścianki łagodnie podkreślają natomiast styl klasyczny, szyk salonów kąpielowych i styl glamour.

Wanna asymetryczna - harmonia wnętrza, w nieszablonowej formie

Mając na względzie pełne zadowolenie obsługiwanych klientów, dokładamy starań, by wciąż poszerzać nasz asortyment i wprowadzać najnowsze rozwiązania dla łazienek i pozostałych przestrzeni sanitarnych. Posiadamy między innymi rozległy i niezwykle interesujący wybór wanien.

Wanny asymetryczne to wyposażenie odznaczające się nieprzeciętną estetyką i nieszablonowym wyglądem, dzięki czemu doskonale odnajdują się zarówno w łazienkach zaprojektowanych w nowoczesnym stylu, jak również w ekskluzywnych pokojach kąpielowych. Wanna narożna pozwala optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń łazienki oraz w pełni korzystać z przyjemności płynącej z kąpieli. W naszej ofercie znajdują się wanny lewe i prawe, co ułatwia zaprojektowanie wymarzonej, funkcjonalnej łazienki.

Wanna narożna - solidność wykonania i przyjemność użytkowania

Wszystkie modele wanien dostępne w naszej ofercie pochodzą od wiodących producentów, takich jak Roca, Sanplast, Cersanit. Daje to pewność precyzyjnego wykonania, zastosowania najlepszych tworzyw sanitarnych i modnej stylistyki. Dopracowane pod kątem ergonomii produkty zapewniają przyjemność użytkowania. Wanny narożne to wygodne miejsce do relaksującej kąpieli.

Oferowane wyposażenie spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa i komfortu. Wanny dostępne są w szerokiej rozpiętości cenowej. Zostały również objęte gwarancją cen producenta, dzięki czemu każdy nabywca znajdzie wyposażenie odpowiadające zasobności portfela.

Satysfakcja obsługiwanych klientów jest dla nas kwestią nadrzędną, zatem oferujemy kompleksową obsługę na każdym etapie transakcji. Nasi konsultanci pozostają do Państwa dyspozycji, by służyć profesjonalnym doradztwem i pomóc wybrać optymalne wyposażenie dla każdego projektu. Wiemy, że oryginalne rozwiązania wymagają indywidualnego podejścia.


Sprawdź również: