Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Parawany nawannowe jednoczęściowe prezentowane w bridom.pl stanowią doskonałe połączenie funkcjonalności oraz designu. Wykonane z najwyższej jakości materiałów gwarantują wieloletnią satysfakcję z użytkowania. Najchętniej wykorzystywane są przez Klientów, którzy chcą zapewnić swoim domownikom możliwość kąpieli w wannie i pod prysznicem. Dzięki parawanom jest to osiągalne bez konieczności montowania w łazience oddzielnej wanny i kabiny prysznicowej. Docenisz je również za fantastyczną prezencję, a także suchą przestrzeń wokół wanny po każdej chwili relaksu - nawet jeśli jesteś rodzicem małych fanów wodnej zabawy.

Sprawdź naszą ofertę już dziś i przekonaj się, że niewielki metraż wnętrza nie jest przeszkodą do osiągnięcia maksymalnej wygody!

Parawany nawannowe jednoczęściowe – podwójna radość z prostych rozwiązań

Urządzanie łazienki dla wielu z naszych Klientów wiąże się z prawdziwym wyzwaniem. Zwłaszcza gdy jej rozmiar nie pozwala na zbyt wiele możliwości. Wówczas niezastąpione okazują się parawany nawannowe jednoczęściowe, które nawet z najmniejszej wanny uczynią dwufunkcyjny system sanitarny. Miłośnicy błogich, odprężających kąpieli będą usatysfakcjonowani jej podstawową rolą zaś wielbiciele szybkiego orzeźwienia pod prysznicem, podziękują za efektowną kabinę stwarzającą do tego wyśmienite warunki.

Bridom oferuje parawany nawannowe jednoczęściowe mocowane do ściany i otwierane skrzydłowo. Po porannych tudzież wieczornych rytuałach higienicznych można je otworzyć, sprawiając tym samym, że staną się niemal niezauważalne. Jest to jeden z ich niepodważalnych atutów.

Parawany nawannowe jednoczęściowe, czyli bezpieczna oraz zadbana łazienka

Parawany nawannowe jednoczęściowe posiadają znacznie więcej zalet niż ta wymieniona powyżej.

Montując je w swoich łazienkach, nasi Klienci zyskują przede wszystkim bezpieczeństwo. Dlaczego? Ponieważ parawany zamontowane na ścianie są niezwykle stabilne. Przytwierdzenie ich konstrukcji do wytrzymałej, a przede wszystkim twardej powierzchni sprawia, że kabina tworzy z nią spójną całość. Ponadto parawany zostały wykonane z najwyższej jakości grubego szkła, a także mocnych profili i zawiasów odpornych na wilgoć. Ryzyko uszkodzenia produktu podczas jego standardowego użytkowania jest zatem niezwykle niskie.

Ale to nie wszystko! Parawany nawannowe jednoczęściowe, jak każda kabina prysznicowa skutecznie chronią podłogę przed kroplami wody. Wychodząc z wanny po uprzednim osuszeniu stóp, nie musisz bać się o niefortunny wypadek spowodowany poślizgnięciem. Rodzice małych dzieci uznają ten argument za jeden z najważniejszych. Brak zachlapań na posadzce to również mniej sprzątania po każdej kąpieli - oszczędzasz w tym przypadku swoją energię wraz z cennym czasem.

Utrzymanie parawanu w czystości jest banalnie proste - wystarczy zebrać zacieki z tafli szkła silikonową ściągaczką.

Parawany nawannowe jednoczęściowe – styl i elegancja dopasowane do każdej aranżacji

Jeśli szukasz neutralnego rozwiązania, wpisującego się w ogólny wystrój łazienki, parawany nawannowe jednoczęściowe są odpowiedzią na Twoje oczekiwania. Dostosujesz je do każdego stylu bowiem ich design, jest absolutnie ponadczasowy. Elegancka szyba połączona z minimalistycznymi profilami oraz zawiasami tworzy perfekcyjną całość, zachwycającą niebywałym wdziękiem. Szkło jest materiałem szalenie dyskretnym, który odnajdzie się w każdych zestawieniach. Profile zaś możesz wybrać według własnego uznania spośród wersji błyszczących, matowych, czarnych, srebrnych i innych. Warto pamiętać o tym, aby tworzyły one spójną całość z pozostałymi akcentami ozdobnymi, takimi jak np. baterie łazienkowe.

Nie zwlekaj i zobacz, jakie propozycje czekają na Ciebie w bridom.pl!