Kuchnia urządzona w stylu klasycznym, nowoczesnym, boho, skandynawskim; mała, średnia lub nieco większa – do każdej z nich pasować będą zlewozmywaki Franke wpuszczane. Nie dość, że są bardzo uniwersalne, to sprawdzą się też przy blatach wykonanych z materiałów małoodpornych na działanie wilgoci. Na dodatek mają prosty, ale bardzo elegancki design i są, co w przypadku zlewozmywaków kuchennych jest chyba najważniejsze, bardzo funkcjonalne, odporne na uszkodzenia, a także łatwe do utrzymania w czystości. Wraz z oferowanymi przez nas bateriami zlewozmywakowymi i akcesoriami tworzą zestaw nieodzowny w każdej kuchni. Przeczytaj, czym jeszcze charakteryzują się te produkty i dowiedz się, jakie są ich pozostałe zalety, a potem wybierz spośród oferty Bridom.pl najlepszy model do swojej kuchni.

Czym odznaczają się zlewozmywaki Franke wpuszczane? Jak je zamontować?

Od innych modeli zlewozmywaki Franke wpuszczane różnią się tym, że ich kołnierz opiera się o kuchenny blat. Takie rozwiązanie zapewnia ochronę przed niepożądanym wyciekiem wody na szafkę. To szczególnie ważne w przypadku blatów laminowanych oraz wykonanych z drewna, wyglądowi których szczególnie nie sprzyja duża wilgotność. Pamiętaj, że taki sposób montażu wymaga precyzyjnego przymocowania krawędzi zlewu do powierzchni blatu. Ponadto istotne jest również zabezpieczenie połączenia. Dzięki temu unikniesz gromadzenia się okruszków, resztek jedzenia czy wody w szczelinie znajdującej się pomiędzy powierzchniami. Nadmiar takich pozostałości w dłuższej perspektywie może prowadzić do uszkodzenia nie tylko blatu, ale również zlewozmywaka.

Zlewozmywaki Franke wpuszczane dostępne w sklepie internetowym Bridom.pl i ich najważniejsze zalety

  • Są uniwersalne.

Zlewozmywaki Franke wpuszczane dopasujesz do kuchni urządzonej niemal w każdym stylu. Sprawdzą się zarówno we wnętrzu klasycznym, jak też nowoczesnym.

  • Występują w wielu wariantach kolorystycznych do wyboru.

Wszechstronność zlewów Franke to również zasługa rozmaitych opcji kolorystycznych spośród, których możesz wybierać. Polarna biel, beż, kamienna szarość, czerń – to tylko niektóre z naszych propozycji.

  • Cechuje je wysoka odporność na uszkodzenia.

Wykonane z granitu, stali szlachetnej, ceramiki lub tectonite, zlewozmywaki Franke są solidne i trwałe. Niezależnie od tego, na który materiał się zdecydujesz, możesz mieć pewność, że zrobiony z niego zlew posłuży Ci przez wiele lat.

  • Ich pielęgnacja nie jest skomplikowana.

Utrzymanie zlewozmywaków Franke w czystości jest wyjątkowo proste. O czym powinieneś pamiętać? Stosuj środki do pielęgnacji, które producent poleca do konkretnego modelu zlewu, używaj delikatnej gąbki lub miękkiej ściereczki do mycia i czyść go regularnie, a Twój zlewozmywak będzie wyglądał nienagannie.

  • Chronią szafkę przed niekontrolowanym wyciekiem wody.

Jak już wspominaliśmy, zlewozmywaki Franke wpuszczane mają kołnierze, które opierają się o blat. Dzięki temu szafka kuchenna jest zabezpieczona przed nadmiarem wody mającej niekorzystny wpływ na wygląd mebli, zwłaszcza tych wykonanych z drewna czy laminowanych.

  • Mają atrakcyjny, estetyczny wygląd.

Niewymuszony i minimalistyczny design, proste krawędzie, brak zbędnych zdobień i łagodne kolory to połączenie, które sprawia, że zlewozmywaki wpuszczane Franke są nie tylko pożytecznym akcesorium, ale również subtelną ozdobą każdej kuchni.

  • Są praktyczne.

Duża pojemność, przestrzeń do odłożenia umytych naczyń, różne warianty komór do wyboru, przydatne syfony, wygodne w użyciu korki i akcesoria uzupełniające – te i inne elementy czynią zlewozmywaki wpuszczane Franke urządzeniami wysoce funkcjonalnymi.

Różne warianty zlewozmywaków Franke

Jedna, dwie, a może półtorej komory? Granit, ceramika, stal szlachetna czy Tectonite? Wybieraj spośród tych i pozostałych wariantów zlewozmywaków wpuszczanych Franke, które kupisz w sklepie internetowym Bridom.pl. Do Twojej dyspozycji są też modele z baterią i zlewy z wbudowanym ociekaczem. Jeśli chcesz, aby Twój zlewozmywak był maksymalnie praktyczny, zdecyduj się na wariant z możliwością montażu młynka do odpadów lub dozownika na płyn do mycia naczyń.