Zlewozmywaki Franke wpuszczane charakteryzują się funkcjonalnością, solidnym wykonaniem oraz estetycznym wykończeniem, pasującym zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych kuchni. Zlewy wbudowywane to rozwiązanie idealne, jeśli masz blaty wykonane z materiałów, które w kontakcie z wilgocią pęcznieją, niszczeją i tracą zarówno pod względem wyglądu, jak i właściwości. Zlewy można ulokować w powierzchni szafek oddolnie, np. zlewozmywaki Franke podwieszane, lub odgórnie. W drugim przypadku możesz wybierać pomiędzy zlewami montowanymi na równi z blatem oraz wpuszczanymi.

Zlewozmywaki Franke wpuszczane – czym się charakteryzują?

Zlewy wpuszczane Franke charakteryzują się tym, że ich kołnierz opiera się o blat. Dzięki temu tworzy on zaporę przed niekontrolowanym wyciekiem wody na powierzchnię szafki. W ten sposób blaty wykonane z drewna lub z laminatami mają szansę zachować swój świetny wygląd na dłużej. Decydując się na ten sposób montażu, należy pamiętać o dobrym przymocowaniu krawędzi zlewozmywaka do powierzchni blatu oraz zabezpieczeniu połączenia. Wówczas ani okruszki, ani woda nie będą dostawać się w małą szczelinę pomiędzy powierzchniami, z czasem ją pogłębiając i doprowadzając do niszczenia zarówno szafki, jak i samego zlewu.

Zlewozmywaki Franke wpuszczane – solidne wyposażenie kuchenne

Zlewozmywaki kuchenne wpuszczane mogą występować w kilku odsłonach. W zależności od tego, z jakiego materiału zostały wykonane, będą różnić się kolorystyką oraz strukturą. Najpopularniejsze tworzywa oferowane przez Franke to granit, ceramika, stal szlachetna oraz Tectonite. Materiały łączy jedna cecha – solidność i ponadczasowość. Dzięki temu można mieć pewność, że zlewy zawsze będą wyglądać znakomicie i przetrwają wiele lat. Zlewozmywaki Franke wpuszczane można podzielić także na jedno-, półtora- oraz dwukomorowe. Warto zastanowić się również nad wyborem zlewozmywaków Franke z baterią oraz zlewozmywaków Franke z ociekaczem.