Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Chcesz cieszyć się ciepłą wodą niezależnie od pory dnia czy nocy? Zatem wymienniki c.w.u. 130 l są właśnie dla Ciebie! To nowoczesne urządzenia pozwalające na wymianę ciepła pomiędzy wodą kotłową a wodą z instalacji grzewczej, dzięki którym domownicy będą mogli korzystać z gorącego prysznica czy ciepłej wody w kranie w tym samym czasie – bez obaw, że jej zabraknie.

Nowoczesne, zaprojektowane w przemyślany sposób wymienniki ciepłej wody 130 l ze sklepu Bridom.pl to gwarancja najwyższej jakości i komfortu użytkowania. Pozwalają na użytkowanie ciepłej wody w kilku punktach poboru jednocześnie, dzięki czemu kąpiel połączona ze zmywaniem naczyń już nigdy nie skończy się strumieniem zimnej wody.

Czym się odznaczają zasobniki c.w.u. 130 l?

Wymienniki wody 130 l to urządzenia zapewniające wszystkim domownikom wyjątkowy komfort i poczucie bezpieczeństwa. Stały dostęp do ciepłej wody w połączeniu z oszczędnościami na rachunkach to doskonałe dowody na to, że warto zdecydować się na zakup wysokiej jakości zasobnika c.w.u. od renomowanego producenta.

Dzięki odpowiednio dobranemu podgrzewaczowi wody Twój dom zyska nie tylko ciepłą wodę na wyciągnięcie ręki, ale także niższe koszty za wodę i prąd. Oczekiwanie na ciepłą wodę w kranie może generować spore koszty w skali roku, dlatego wymienniki c.w.u. 130 l to rozwiązanie zarówno ekonomiczne, jak i ekologiczne – ulga dla portfela oraz dla środowiska naturalnego. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości komponentów prezentowane zasobniki c.w.u. 130 l posiadają wydajną izolację termiczną i specjalną budowę, co pozwala na uzyskanie najlepszych efektów i niskiej utraty ciepła. Odznaczają się również niezawodnością, która gwarantuje wiele lat użytkowania i wyjątkowy komfort dla wszystkich domowników.

Jakie wymienniki wody 130 l wybrać?

Wybór wymiennika ciepłej wody to istotna decyzja, którą należy podjąć, zwracając uwagę na konkretne potrzeby i możliwości budynku oraz działających w nim instalacji. Do ważnych kwestii należą między innymi: budowa zasobnika, jego pojemność, sposób montażu, rodzaj izolacji, a także dodatkowe elementy i opcje. Najważniejsze jest jednak dobranie modelu wymiennika do potrzeb domowników. Wówczas będzie on spełniał swoje zadanie w sposób optymalny, generując jak najmniejsze koszty i zapewniając stały dostęp do wody o odpowiedniej temperaturze przez całą dobę.

Zasobniki c.w.u. 130 l będą idealnym rozwiązaniem do średniej wielkości domów, których domownicy rozsądnie użytkują ciepłą wodę, a także do mniejszych budynków, których użytkownicy chcą mieć zawsze zapas zmagazynowanej wody do kąpieli czy mycia naczyń. Pojemność powinna być oczywiście uzależniona od liczby punktów poboru w domu oraz ilości domowników. Warto zwrócić również uwagę na ilość miejsca do montażu wymiennika ciepłej wody, a także na moc kotła centralnego ogrzewania.

Wymienniki c.w.u. 130 l – szeroki wybór i wysoka jakość

Wymienniki ciepłej wody 130 l dostępne są w różnych modelach, zależnie od sposobu montażu, rodzaju zasilania i wielu innych elementów. W ofercie sklepu Bridom.pl znajdziesz zasobniki o zróżnicowanych kształtach i orientacjach montażu, w wielu możliwych pojemnościach, stojące bądź wiszące, zintegrowane z kotłem c.o. lub wyposażone w grzałkę, która pozwala na samodzielną pracę. Wszystko po to, abyś mógł do swojego domu wybrać najlepsze rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania. W tym celu zachęcamy również do przejrzenia wymienników wody 80 l, 100 l, 120 l, 140 l i 150 l.

W sklepie Bridom.pl stawiamy przede wszystkim na jakość, dlatego w naszej ofercie znajdziesz tylko najlepsze modele od renomowanych i sprawdzonych producentów. Gwarancja jakości w połączeniu z atrakcyjnymi cenami to nie wszystko. Znajdziesz u nas także fachową pomoc i doradztwo w kwestii doboru odpowiedniego wymiennika. Sprawdź naszą ofertę i wybierz model, który będzie służył Twojej rodzinie przez długie lata. Jeśli nie wiesz, jaką pojemność lub rodzaj wymiennika najlepiej wybrać, skonsultuj się z naszymi doradcami.