Należące do jednych z najpopularniejszych mebli łazienkowych szafki z umywalką stojące to połączenie funkcjonalności z elegancją. Dobierając model dopasowany stylistycznie do konkretnego pomieszczenia, masz szansę stworzyć piękną aranżację w stylu nowoczesnym lub klasycznym. W Bridom.pl znajdziesz szafki różniące się wymiarami, designem i wyposażeniem. Dzięki temu bez trudu wybierzesz model, który spełni Twoje oczekiwania, jednocześnie najlepiej pasując do urządzanej łazienki. Dostępne są szafki z umywalką stojące wyprodukowane przez marki znane w branży. Dzięki temu proponowane meble wyróżniają się wysoką jakością, dopracowaniem szczegółów i doskonałym doborem materiałów. W efekcie możesz mieć pewność, że wybierasz modne, funkcjonalne meble, które posłużą Ci przez długi czas.

Gdzie sprawdzą się szafki z umywalką stojące?

Tradycyjne w swojej formie szafki z umywalką stojące sprawdzą się praktycznie w każdej łazience. Można wykorzystać je w mieszkaniach, domach, firmach. Są doskonałe do przechowywania akcesoriów i środków czystości niezbędnych w łazience. W malej łazience lub w samej toalecie możesz przechowywać w nich preparaty do czyszczenia ubikacji bądź zapas papieru toaletowego. W większej łazience i większej szafce możesz natomiast przechowywać nie tylko podstawowe preparaty do czyszczenia, ale też ręczniki, płyny do kąpieli lub dowolne kosmetyki. Ze względu na dostępność modeli utrzymanych w różnych stylach, możesz dobrać szafki z umywalką stojące idealne wnętrz klasycznych, jak i szafki pasujące do nowoczesnych, minimalistycznych aranżacji.

Szafki z umywalką stojące - jaka pasuje do Twojej łazienki?

Podstawową kwestią przy wyborze szafki stojącej z umywalką jest dopasowanie umywalki do instalacji wodnej. Ogromne znaczenie mają też wymiary mebla. Do małych łazienek i samych toalet najlepsze są kompaktowe szafki z umywalką wiszące, a do przestronnych łazienek pasują szafki szerokie i wysokie. Niemniej, możesz zdecydować się na stworzenie kompletu szafki z umywalką i innych mebli łazienkowych. Dla ciekawszego efektu wizualnego, zamiast jednej dużej szafki z umywalką, możesz wybrać wąską szafkę z umywalką i uzupełnić ją, np. z szafkami wiszącymi lub słupkami i komodami łazienkowymi. Poza tym dobierz szafkę z umywalką pasującą do pozostałej armatury. Szafka z umywalką prostokątną będzie pasowała do prostokątnej wanny lub brodzika oraz do ubikacji o zbliżonym kształcie. Szafka z owalną umywalką będzie współgrała z wanną okrągłą lub owalną i podobną miską wc.

Szafki z umywalką stojące w ofercie Bridom.pl

W ofercie Bridom.pl znajdziesz szafki z umywalką stojące o różnych wymiarach. Dzięki temu dopasujesz model idealny do swojego wzrostu, spełniający oczekiwania wszystkich domowników. Dostępne modele różnią się również głębokością, a przede wszystkim kształtem umywalek. Proponujemy zarówno modele z umywalkami owalnymi, jak i te z umywalkami prostokątnymi. Duże znaczenie dla wystroju całej łazienki mają podstawy szafek. W naszym sklepie pojawiają się szafki z umywalką stojące na szerokich płozach. lub na nóżkach, które zależnie od modelu różnią się wysokością, szerokością i kolorem. Dostępne są szafki z nóżkami w jednakowym kolorze oraz modele z kontrastowymi nóżkami wyraźnie odróżniającymi się od frontu szafki. Ponadto oferowane modele mają inną liczbę półek i szuflad.