Niewielkich rozmiarów szafki z umywalką 40 cm mogą wnieść do pomieszczenia wiele korzyści. Przede wszystkim są nad wyraz funkcjonalne. Poza tym ich design zmienia charakter wnętrza. Wybierając odpowiedni model, masz szansę zadecydować o stylu całej łazienki. W Bridom.pl znajdziesz szafki z umywalką 40 cm różniące się od siebie zarówno formą, jak i kolorem. Szeroki asortyment pozwoli Ci dopasować mebel idealnie komponujący się z pozostałymi elementami wyposażenia, a do tego trafiający w Twoje osobiste preferencje. Nasz asortyment tworzą szafki dostarczane przez cenionych producentów specjalizujących się w wytwarzaniu mebli i akcesoriów łazienkowych. Wszystkie produkty wyróżniają się wysoką jakością wykonania, praktycznymi rozwiązaniami oraz trwałością pozwalającą na wieloletnią eksploatację.

W jakich wnętrzach sprawdzają się szafki z umywalką 40 cm?

Ze względu na kompaktowe wymiary szafki z umywalką 40 cm są nieocenionym wyposażeniem łazienek o niewielkim metrażu. Są doskonałą opcją do małych pomieszczeń w kawalerkach, ale też do samych toalet. Możesz wykorzystać je jako jedyny mebel w małym pomieszczeniu, w którym znajduje się jedynie ubikacja i szafka z umywalką. W samej szafce możesz wtedy przechowywać m.in. zapas papieru toaletowego i środki czystości. W przestronnej łazience lub w pokoju kąpielowym szafki z umywalką 40 cm mogą być traktowane jako jeden z elementów złożonego umeblowania. Wystarczy, że dokupisz do nich pasujące szafki bez umywalki lub szafki słupki i komody łazienkowe. Możesz ustawić je zupełnie niezależnie od siebie, np. jedną obok ubikacji, inną obok wanny. Ponadto małe modele szafek z umywalką są doskonałe do toalet firmowych.

Szafki z umywalką 40 cm - jak wybrać model dla siebie?

Rozważając zakup szafki z umywalką 40 cm, wybierz dla siebie taką, która najlepiej pasuje do Twojej łazienki pod względem wysokości oraz designu. Wysokość jest niezwykle istotny, żeby mebel był dostatecznie komfortowy w codziennym użytkowaniu. Dopasuj więc model odpowiedni do Twojego wzrostu i pozwalający na wygodne mycie rąk, zębów, golenie się. Zadbaj przy tym, aby wzornictwo szafki było zbliżone do pozostałych elementów wyposażenia. Chodzi tu o armaturę w postaci kompaktu WC, wanny, czy brodzika prysznicowego. Możesz postawić na jednakowe kształty, dobierając prostokątną miskę WC i wannę o jednakowym kształcie lub na podobną kolorystykę, dopasowując odcień frontów szafki do obudowy wanny lub innych mebli znajdujących się w pomieszczeniu.

Szafki z umywalką 40 w Bridom.pl

W Bridom.pl dostępne są szafki z umywalką 40 cm w różnych odsłonach. Odmienne są przede wszystkim same meble, konstrukcja ich frontów oraz ich kolorystyka. Nieznaczne różnice widać również w wysokości szafek. Jeśli chodzi o formę, to znajdziesz u nas modele z półkami lub szufladami. Część z nich to szafki bezuchwytowe, inne są wyposażone w ergonomiczne uchwyty o rozmaitym kształcie. Wszystkie proponowane szafki z umywalką 40 są dostarczane przez cenione na rynku firmy o bogatym doświadczeniu. Możesz mieć więc pewność, że sięgasz po produkty nie tylko modne i atrakcyjne pod względem designu, ale też dopracowane pod każdym względem. Szukając także innych elementów umeblowania łazienki, z pewnością znajdziesz je u nas. Proponujemy wysokiej klasy armaturę, meble oraz akcesoria łazienkowe.