Niewielkie, kompaktowe szafki łazienkowe 60 to propozycja dla osób, które ze względu na ograniczoną powierzchnię pomieszczenia poszukują rozwiązań praktycznych i funkcjonalnych. Prezentowana kolekcja świetnie wpisze się w charakter małych łazienek, zapewniając miejsce na codzienną toaletę i do przechowywania istotnych akcesoriów. Wybierz model, który najbardziej Ci odpowiada i złóż zamówienie na meble łazienkowe produkowane z najlepszych materiałów i surowców!

Szafki łazienkowe 60 - jak powstają?

W procesie produkcji prezentowanych szafek uwzględnione są wszystkie czynniki mające wpływ na wytrzymałość mebli oraz ich praktyczność w użytkowaniu. Powstają one z wysokiej jakości europejskich surowców i materiałów. W trakcie produkcji stosowana jest technologia PUR, dzięki której każdy mebel jest znacznie odporniejszy na oddziaływanie wysokich temperatur, pary wodnej, wilgoci. Charakteryzuje je także duża odporność na środki chemiczne stosowane do ich pielęgnacji. Szafki łazienkowe 60 można z powodzeniem łączyć z innymi meblami dostępnymi w naszym sklepie internetowym, takimi jak stojące słupki łazienkowe, co przekłada się na świetny finalny efekt wizualny. W zależności od modelu szafki są one wyposażone w uchwyty odporne na korozję lub specjalne systemy cichego domyku. W procesie wytwórczym zwracana jest uwaga na każdy detal realizowanego projektu.

Szafki do łazienki 60 - solidne i funkcjonalne

Proponowane w naszym sklepie internetowym szafki łazienkowe 60 są odporne na odkształcenia, jakich można spodziewać się w przypadku standardowych mebli umieszczonych w łazienkach. Cechuje je stabilność i prostota montażu. Do Klienta są wysyłane w formie złożonej, dzięki czemu nie musisz martwić się o konieczność samodzielnego składania szafki. Jedyne, czym musisz się zająć, to montaż mebla w wybranym miejscu. Dużym zainteresowaniem cieszą się modele wiszące, których umieszczenie na ścianie można dopasować do wzrostu osób korzystających z pomieszczenia. Szafki o szerokości 60 cm świetnie wpisują się w wystrój średnich i małych łazienek.

Szafka łazienkowa 60 - jak wybrać odpowiednią?

Wybierając swój idealny model szafki do łazienki, warto zwrócić uwagę na jej wymiary. Mowa tutaj nie tylko o wspomnianej szerokości 60 cm, ale i głębokości i wysokości poszczególnych modeli. Jej lokalizacja będzie zależeć od tego, czy nie przeszkadza ona w korzystaniu z pozostałych elementów wyposażenia oraz czy swobodnie można otwierać szuflady bądź znajdujące się w niej drzwiczki. Warto również zastanowić się, co będziesz przechowywać w wybranym przez Ciebie modelu szafki. W przypadku drobnych akcesoriów i kosmetyków idealnie sprawdzi się szafka z szufladą lub w wersji loftowej. Jeśli planujesz bardziej zagospodarować miejsce w szafce, zdecyduj się na opcję w formie komody lub model z umywalką montowaną na blacie. W ten sposób zyskasz dodatkową przestrzeń, na której Ci zależy!

Stwórz aranżację w swoim guście!

Nasz asortyment to propozycja mebli w najróżniejszych stylach, o odmiennym charakterze. Znajdzie zastosowanie w pomieszczeniach prywatnych, apartamentach hotelowych i toaletach publicznych. To nie tylko opcja wpisująca się w gust miłośników estetyki, ale i rozwiązania ergonomiczne, proste w montażu i codziennym użytkowaniu. Wybierz pojedynczy mebel lub postaw na aranżację o spójnej i harmonijnej kompozycji, decydując się na szafki z naszego katalogu! Wystrój łazienki w uniwersalnym, modnym i ponadczasowym stylu to opcja, obok której nie można przejść obojętnie! W razie pytań skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo!