Jakiej umywalki szukasz?

Umywalka może być wbrew pozorom dominującym elementem łazienki, który będzie przyciągał uwagę i wprawiał w zachwyt. Naszym celem jest w możliwe najbardziej klarowny sposób przedstawić rodzaje umywalek.

Na początek pragniemy przedstawić umywalkę wiszącą, jest to najprostsza forma, idealnie sprawdzająca się w małych wnętrzach lub osobnym Wc, gdzie brakuje miejsca na mebel podumywalkowy. Jest mocowana na śrubach, bezpośrednio do ściany.

umywalka wisząca Cersanit Eko

 

 

Stawianą bezpośrednio na blacie w łazience jest umywalka blatowa. Cechuje ją masywność, szyk oraz nadaje łazience nowoczesny charakter.

 

umywalka nablatowa Massi Side

 

Komfortowym i estetycznym rozwiązaniem jest zamontowanie umywalki podblatowej. Kolektywanie z blatem tworzy element funkcjnalno-ozdobny łazienki.Ze względu na małą ilość trudno dostępnych  zakamarków jest łatwa w utrzymaniu czystości.

 

 

umywalka podblatowa Aquaform Twins

 

Ostatnim rodzajem umywalek jest umywalka meblowa. Umieszczenie umywalki na meblu jest dobrym rozwiązaniem na efektywne zagospodarowanie przestrzeni w łazience. Do każdej z wybranych umywalek pasuje określony model szafki.

 

umywalka meblowa Opoczno Splendour

Przy wyborze odpowiedniej umywalki warto zwrócić uwagę na okres ochrony gwarancyjnej.

Umywalki przedstawione na powyższych zdjęciach są dostępne w naszym sklepie Bridom.