Elementy dekoracyjne do Twojej łazienki

fot. hgtv.com

Wybór ozdób zależy w głównej mierze od powierzchni, jaką dysponujemy. W małych wnętrzach warto zastanowić się na wykorzystaniu stałych elementów w dekoracyjnej formie np. fantazyjny kubek  na szczoteczki do zębów, mydelniczkę czy wyrazistą ramę lustra. Powyższy pomysł ma na celu przyciągnąć wzrok, nie umniejszając dostępnej przestrzeni.

W jakie dodatki zatem wyposażyć dużą łazienkę? 

Ciekawym rozwiązaniem jest ustawienie w naszym wnętrzu świec, lampionów, nietuzinkowych wazonów z żywą roślinnością czy zawieszenie ozdobnych obrazów. Możemy dzięki temu uzyskać elegancki i szykowny efekt. Jeżeli wolicie Państwo delikatniejsze sposoby na urozmaicenie łazienki, proponujemy zmianę standardowego wieszaka na ręczniki na atrakcyjniejszą formę jaką jest przykładowo drabinka, nawiązująca do stylu loft.

Jedynym organiczeniem przy wyborze detali jest nasza wyobraźnia i wielkość pomieszczenia, więc to nie jest koniec pomysłów. Od pewnego czasu królującym trendem jest wanna wolnostojąca, która sama w sobie spełnia również rolę ozdobną. Polecamy w szczególności wanny marki Massi, dostępne w naszym sklepie bridom. Dzięki nowoczesnej formie, urzeczywistniają one najskrytsze marzenia o idealnej łazience.