W naszym sklepie znajdą Państwo eleganckie i trwałe brodziki kwadratowe w różnych typach, modelach i kolorach. To uniwersalne i niezwykle funkcjonalne wyposażenie, które pasuje przestrzeni zaprojektowanej w dowolnym stylu. Dodatkowo odpowiedni wybór może jeszcze bardziej podkreślić wystrój łazienki.

Brodziki kwadratowe - duży wybór wariantów

Proponowane przez nas brodziki do łazienki odznaczają się nowoczesnym wzornictwem oraz najlepszymi właściwościami użytkowymi. Dostępne są w licznych wariantach kolorystycznych i wymiarowych. Pochodzą od producentów znanych i cenionych na rynku krajowym i zagranicznym - oferujemy m.in. brodziki kwadratowe marek: Sanplast, New Trendy, Invena, Aquaform, Deante, Roca i wielu innych.

Interesujący asortyment oraz znaczna rozpiętość cenowa daje gwarancję, że każdy znajdzie w naszej ofercie produkty na miarę swoich potrzeb i możliwości finansowych. Obsługa naszego sklepu służy profesjonalnym doradztwem oraz wsparciem podczas wyboru brodzika, aby jak najlepiej spełniał swoją funkcję w Państwa domu.

Brodziki kwadratowe dostępne w naszej ofercie mają różne warianty kolorystyczne (od standardowych białych, po czarne), mają różne głębokości oraz są wykonane z różnych materiałów, np. odlewu mineralnego czy materiału kompozytowego Stonex. Oferujemy zarówno brodziki gładkie, jak i z powierzchnią antypoślizgową.

Brodzik - ważny element funkcjonalny i aranżacyjny

Wiemy, że każda rodzina ma inne potrzeby oraz wizję swojej łazienki. Brodzik jest w niej dość wyrazistym elementem, dlatego warto zadbać, by jak najlepiej wpisywał się w styl aranżacyjny wnętrza - ten element to doskonały sposób na podkreślenie wystroju pomieszczenia.

Przykładowo brodzik Roca w kilku wariantach kolorystycznych i wykończeniowych jest wykonany z efektownego materiału kompozytowego Stonex i posiada powierzchnię antypoślizgową. Będzie doskonałym uzupełnieniem łazienek urządzonych w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, skandynawskim lub rustykalnym. Dodatkowo istnieje możliwość przycięcia jego krawędzi, aby jak najlepiej dopasować brodzik do warunków konkretnego pomieszczenia.

Każdy model brodzika kwadratowego ma nieco inny wygląd i oferuje różne możliwości. Niektóre umożliwiają taki montaż, by pozwolić na bezbarierowe wejście do kabiny prysznicowej. Jest to szczególnie przydatne w przypadku, gdy z brodzika korzystają osoby starsze lub niepełnosprawne, albo po prostu odpowiada nam estetyka tak wykonanej kabiny.

Brodziki kwadratowe dostępne w naszym sklepie posiadają wiele wariantów i udogodnień. Wybierz taki, który najlepiej pasuje do Twojej łazienki, a w razie pytań - skontaktuj się z obsługą sklepu, która chętnie pomoże w wyborze.