Termostat to jedna z najdogodniejszych opcji w bateriach kuchennych i łazienkowych. Podnosi zarówno komfort, jak i bezpieczeństwo korzystania z każdego typu armatury. W bridom.pl baterie umywalkowe z termostatem są dostępne w różnych wersjach wzorniczych. W zależności od designu pasują do wnętrz urządzonych w stylu klasycznym lub nowoczesnym. Szeroki asortyment naszego sklepu pozwoli Ci znaleźć baterię wyposażoną w termostat, a przy tym w pełni pasującą do Twoich oczekiwań pod względem wizualnym. Wszystkie produkty są dostarczane przez marki uznane w branży, co pozwala nam zapewnić o ich wysokiej jakości i trwałości. Wybierając baterię umywalkową z termostatem w bridom.pl, zyskujesz gwarancję, że sięgasz po armaturę wysokiej klasy, która posłuży Ci przez długi czas!

Baterie umywalkowe z termostatem i ich zalety

Podstawowym atutem wyróżniającym baterie umywalkowe z termostatem jest możliwość uniknięcia skrajnych temperatur i nagłych zmian temperatury lecącej wody. Opcja ustawienia jednej temperatury zabezpiecza przed oparzeniem, ale też zwiększa komfort brania prysznica lub kąpieli, ponieważ niweluje ryzyko puszczenia na siebie zbyt chłodnej wody. Warto zaznaczyć, że termostat pozwala też oszczędzić wodę i obniżyć rachunki za media. Utrzymująca się, stała temperatura ogranicza ilość wody, którą musisz wypuścić przed uzyskaniem dostatecznie ciepłego strumienia. Jest to więc opcja bezpieczna, komfortowa, a do tego ekonomiczna i korzystna dla środowiska naturalnego!

Gdzie sprawdzają się baterie umywalkowe z termostatem?

Baterie umywalkowe z termostatem są komfortowe dla wszystkich użytkowników, jednak w największym stopniu sprawdzają się w domach z małymi dziećmi. Takie rozwiązanie chroni bowiem maluchy przed ryzykiem poparzenia. Poza tym są nieocenione w budynkach, w których często dochodzi do nagłej zmiany ciśnienia wody. Może to wynikać m.in. z jednoczesnego działania wielu urządzeń pobierających wodę, np. pralki, zmywarki, prysznica w innym mieszkaniu budynku wielorodzinnego. Termostat utrzymuje stałą temperaturę bez względu na ciśnienie i liczbę działających źródeł poboru wody. Dzięki temu nie grozi Ci niechciany, chłodny prysznic. Nie musisz też czekać na wyrównanie temperatury wody, więc zużywasz jej mniej, co natomiast przekłada się na obniżenie rachunków za media.

Baterie umywalkowe z termostatem - jak wybrać odpowiedni model?

Decydując się na baterię umywalkową z termostatem, najpierw dobierz jej rodzaj do wymogów instalacji wodnej. Zdecyduj też, czy preferujesz baterię z ruchomą wylewką, czy klasyczny model z wylewką stałą. Ma to znaczenie w późniejszym użytkowaniu armatury i jej pielęgnacji. Poza tym dokładnie zmierz obszar od ściany i nad umywalką tak, aby prawidłowo dopasować baterię pod względem rozmiaru. Poza wielkością samego korpusu znaczenie ma też kształt i długość wylewki, która musi być dostosowana do wymiarów misy umywalkowej. Na końcu możesz skupić się na doborze kranu do własnego gustu i do aranżacji łazienki. Ułatwi Ci to dostępność modeli reprezentujących rozmaite style, mających różne kształty i rodzaje wykończenia.

Baterie umywalkowe z termostatem - oferta bridom.pl

W bridom.pl znajdziesz baterie umywalkowe z termostatem jedno- lub dwuuchwytowe ze stałą albo ruchomą wylewką. Proponujemy modele stojące, wyposażone w odpływ i korek automatyczny lub bez niego. Pozwoli Ci to na wybór kranu, który najlepiej pasuje do łazienki i Twoich preferencji. Wiele modeli posiada aerator, który napowietrza i zwiększa strumień wody, sprzyjając jej oszczędności. W zależności od designu modele dostępne w naszym sklepie pasują do łazienek urządzonych klasycznie lub w stylu nowoczesnym. Część modeli pasuje do minimalistycznych pomieszczeń, inne sprawdzą się w eleganckich łazienkach w stylu eklektycznym lub glamour. Na każdy produkt oferujemy długą gwarancję. Zapraszamy!