Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Jedne z najbardziej oczywistych, choć nie zawsze docenianych akcesoriów łazienkowych, czyli uchwyty na papier, mogą być nie tylko praktycznym elementem wyposażenia, ale też swoistą ozdobą toalety. Wybierając konkretny model, warto zastanowić się nad funkcjami, jakie powinien pełnić. W Bridom.pl znajdziesz uchwyty na papier toaletowy w różnych wariantach. Oferujemy modele ścienne oraz stojące, przeznaczone jedynie do zawieszania papieru lub sprawdzające się także jako półka czy stojak wielofunkcyjny. Dobierając uchwyt do toalety, postaw na sprawdzonych producentów oferujących produkty wysokiej jakości. W asortymencie Bridom.pl znajdziesz wyłącznie modele doświadczonych marek, które gwarantują trwałość i niezawodność swoich produktów.

Uchwyty na papier i ich dodatkowe funkcje

Szukając wyposażenia łazienkowego nie tylko estetycznego pod względem wizualnym, ale też maksymalnie funkcjonalnego, wybierz uchwyty na papier przeznaczone do różnych celów. W ofercie Bridom.pl, obok klasycznych uchwytów w formie wieszaków ściennych, znajdziesz wielofunkcyjne akcesoria. Zależnie od modelu mogą one służyć jako miejsce na zapas papieru toaletowego, stojak na szczotkę toaletową wraz z samą szczotką, czy jako kompaktowa półka, na którą możesz odłożyć drobne i stosunkowo lekkie przedmioty, jak choćby telefon. Poza tym istotnym rodzajem uchwytów na papier są te wyjątkowo mocne i solidne, które dodatkowo stanowią uchwyt pomagający wstać z toalety. Takie dodatki do wyposażenia WC są praktyczną opcją zwiększającą bezpieczeństwo i komfort seniorów oraz osób niepełnosprawnych.

Jak dobrać uchwyty na papier do aranżacji łazienki?

Dobierając uchwyt na papier do konkretnego wnętrza, koniecznie dopasuj go do pozostałego wystroju toalety. Przede wszystkim zwróć uwagę na styl, w jakim jest urządzona. Poza tym uchwyty na papier warto dobierać np. do akcesoriów umywalkowych lub wieszaków na ręczniki. Te elementy znajdują się nawet w małych toaletach wyposażonych jedynie w ubikację i umywalkę. Typ uchwytu i jego wielkość dobierz do przestrzeni, jaką dysponujesz. W kompaktowych toaletach sprawdzą się uchwyty naścienne, gdyż nie wymagają dużo miejsca do montażu, jednak w przestrzennej łazience możesz pozwolić sobie na model stojący i przeznaczony do przechowywania kilku rolek papieru. Różnorodność form idzie w parze z rozmaitymi wersjami kolorystycznymi uchwytów. Poza standardowymi modelami chromowanymi znajdziesz też te białe, czarne, złote.

Jak pielęgnować uchwyty na papier toaletowy?

Ze względu na umiejscowienie i funkcję uchwytów na papier należy regularnie czyścić ich powierzchnię tak, by mieć pewność, że nie stanowią zbiorowiska bakterii. Idealnym rozwiązaniem jest codzienne przecieranie uchwytów ze stali nierdzewnej ściereczką i wodą z mydłem. Także uchwyty na papier wykonane z mosiądzu warto pielęgnować delikatnymi substancjami myjącymi. Te same, delikatne i ogólnodostępne preparaty sprawdzą się przy modelach pokrytych lakierem, farbą lub warstwą chromu. Świetnym pomysłem na zachowanie higieny w toalecie jest także regularne oczyszczanie uchwytów na papier preparatem antybakteryjnym. Sprawdź jednak, czy jest na bazie wody, by nie zniszczyć powierzchni uchwytów substancją zawierającą alkohol.

Funkcjonalne uchwyty na papier w ofercie Bridom.pl

W Bridom.pl proponujemy uchwyty na papier pochodzące od producentów znanych i cenionych w branży. Dzięki temu bez problemu możesz wybrać także inne elementy wyposażenia toalety, kompletując je i tworząc z nich zestaw o zbliżonym designie. W naszym sklepie dostępne są uchwyty na papier wraz z zestawami montażowymi, co ułatwia przymocowanie modeli ściennych. Wszystkie proponowane modele wyróżniają się wytrzymałością pozwalającą na długotrwałą eksploatację oraz modnym designem, który uświetni aranżację pomieszczenia. Możesz wybierać spośród uchwytów o różnej barwie, wykończonych na połysk lub w macie. Szerokie możliwości wyboru pozwolą Ci dopasować model do konkretnego wystroju!