Wielkość zlewu kuchennego powinna zależeć od wielu czynników. Przede wszystkim warto dopasować ją do przestronności całego pomieszczenia i do częstotliwości, z jaką będziesz z niego korzystał. Dostępne w różnych wersjach małe zlewozmywaki kuchenne są propozycją wprost stworzoną do niewielkich kuchni, w których liczy się każdy centymetr blatu. Poza tym małe zlewozmywaki są odpowiednie dla osób, które rzadko gotują lub gotują dla niewielkiej liczby osób. Szczególnie dobrze sprawdzą się w mieszkaniach singli i studentów. Szeroka oferta bridom.pl obejmuje zlewozmywaki małe wykonane z odmiennych materiałów, mające inne kształty i kolory. Poznaj nasze małe zlewy kuchenne i przekonaj się, który model jest dla Ciebie najlepszy!

Gdzie sprawdzają się małe zlewy kuchenne?

Oczywiste jest, że małe zlewozmywaki to rozwiązanie odpowiednie do kuchni o niewielkim metrażu. Sprawdzą się w kawalerkach i mieszkaniach singli oraz par. Są wygodne wszędzie tam, gdzie gotuje się rzadko i niedużo. Poza tym zlewozmywaki kuchenne o niewielkim rozmiarze są odpowiednie w mieszkaniach osób, które stołują się poza domem i tylko sporadycznie korzystają z własnej kuchni. Skoro armatura będzie używana w ograniczonym stopniu, to powierzchnię blatu można wykorzystać w inny sposób. Wybierając małe zlewy do kuchni, do możliwości aranżacyjnych, jakie daje pomieszczenie i dotychczasowe umeblowanie, należy dopasować nie tylko ich rozmiar, ale też kształt. Do wyboru dostępne są zwykle modele kwadratowe, prostokątne i okrągłe.

Małe zlewozmywaki w różnych wersjach

Ze względu na popularność, jaką cieszą się małe zlewy kuchenne, w sprzedaży dostępnych jest dostatecznie dużo modeli, żebyś wybrał ten najlepiej pasujący do Twoich potrzeb. Różni producenci dostarczają zlewozmywaki małe w rozmaitych kształtach i kolorach. Odcienie konkretnych modeli zależą od materiału, z jakiego zostały wykonane. Stalowe małe zlewozmywaki kuchenne występują głównie w odcieniu srebrnym i złotym, szczególnie różowo-złotym. Granitowe zlewy są dostępne przede wszystkim w kolorze czarnym, grafitowym, białym i beżowym. Jeszcze więcej opcji dają zlewy wykonane z materiału kompozytowego Tectonite, który może występować także w wersji szarej czy orzechowej.

Małe zlewozmywaki kuchenne - z ociekaczem czy bez?

Zlewy każdej wielkości, w tym także małe zlewy kuchenne,mogą być wyposażone w dodatkową funkcję, jaką są ociekacze. To świetny pomysł, jeśli nie masz miejsca do suszenia naczyń. Odpowiednio małe zlewy do kuchni nawet z ociekaczem nie zajmą dużo miejsca, a wyraźnie podniosą komfort mycia naczyń. Mogą być wykorzystywane także do suszenia produktów spożywczych lub ich rozmrażania. Pamiętaj jednak, że ociekacz powiększa ogólny rozmiar zlewu, więc całość będzie wymagała więcej przestrzeni. Wiedząc, że rzadko będziesz korzystać z takiej opcji lub woląc wycierać naczynia i od razu wkładać je do szafki, warto więc wybrać zlewozmywaki małe bez ociekacza. Można wtedy znaleźć inne zastosowanie dla zaoszczędzonego fragmentu blatu.

Małe zlewozmywaki w ofercie bridom.pl

W naszym asortymencie dostępne są małe zlewy do kuchni wyprodukowane z granitu, stali lub syntetycznego materiału Tectonite. Poszczególne modele różnią się wymiarami, a przede wszystkim kształtem. Obok klasycznych zlewozmywaków kwadratowych i prostokątnych oferujemy małe zlewozmywaki okrągłe oraz oryginalne modele o nieregularnych kształtach. Dzięki temu jeszcze łatwiej będzie Ci dopasować armaturę do miejsca, jakim dysponujesz. Poza tym oferowane są małe zlewozmywaki kuchenne jedno- lub półtorakomorowe oraz te wyposażone w ociekacz i te bez niego. Sam wygląd ociekaczy także różni się w zależności od konkretnego zlewu. Wśród produktów dostępnych w naszym sklepie znajdziesz też inne elementy armatury, w tym baterie kuchenne.