Infolinia: 84 534 80 80 (09:00 - 15:00)

Wanny Massi

Piękne, stylowe, nowoczesne - takie właśnie są wanny Massi. Kolekcja wanien tego producenta urzeczywistnia najskrytsze fantazje o idealnej łazience. W ofercie znajdują się wanny wolnostojące w różnych kształtach, które cechuje oryginalny design, ale również funkcjonalność.

Wanny Massi stanowią odpowiedź na potrzeby osób, które od łazienki oczekują czegoś więcej, pragną zażywać relaksujących kąpieli w ekskluzywnej wannie, a jednocześnie nie chcą rezygnować z praktycznych rozwiązań. Wanny Massi charakteryzują się kompaktowymi rozmiarami i ergonomicznymi kształtami, co zapewnia komfort użytkowania wanny jak i poruszania się po łazience. Dostępne są wanny klasyczne wanny wolnostojące owalne, ciekawie wyglądające wanny okrągłe, jak i wanny posiadające innowacyjną konstrukcję, która umożliwia ustawienie bezpośrednio przy ścianie i pozwala na oszczędność miejsca. Wanny wolnostojące Massi sprawdzą się we wnętrzach skandynawskich, nowoczesnych i klasycznych. Do wyboru wanny w odcieniu śnieżnej bieli, które pasują do każdego typu łazienek oraz wanny czarne na zewnątrz, inspirujące do aranżacyjnych eksperymentów.

Projektanci wanien Massi w mistrzowski sposób łączą designerski minimalizm z użytecznością, co oznacza długą, relaksującą kąpiel w luksusowym wydaniu. Idealnie wyprofilowane kształty głębokiej wanny wolnostojącej zwiększą komfort codziennych kąpieli. Wysokiej jakości materiały zapewnią wysoką odporność na uszkodzenia oraz wiele lat użytkowania. Potwierdzeniem świetnego wykonania wanien Massi jest ich 5-letni okres gwarancji. Zapraszamy do wyboru eleganckiej wanny do swojej wymarzonej łazienki!