Infolinia: 84 534 80 80 (09:00 - 15:00)

Umywalki Roca

Ceramika łazienkowa w znacznym stopniu decyduje o charakterze całego pomieszczenia, dlatego podczas jego aranżacji należy kierować się nie tylko funkcjonalnością dostępnych rozwiązań, ale także względami estetycznymi. Umywalki Roca dostępne w naszym sklepie to doskonałe połączenie najwyższej jakości i eleganckiego wzornictwa, które przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym osobom.

Odpowiednio wybrana umywalka Roca to nie tylko atrakcyjny design, ale także wygodne użytkowanie. Coś dla siebie znajdą tu miłośnicy klasycznych rozwiązań, zwolennicy nowoczesnego stylu w aranżacji wnętrzm, a także Klienci ceniący oryginalność. Nierzadko wybór ceramiki łazienkowej zależny jest nie tylko od preferencji użytkowników, ale również od warunków architektonicznych. Dotyczy to przede wszystkim łazienek i toalet o niewielkiej powierzchni, gdzie zastosowanie dużych umywalek jest niemożliwe – w takich pomieszczeniach świetnie sprawdzą się umywalki narożne.

Nasi Klienci mają do wyboru wiele umywalek Roca – oferujemy różnej wielkości modele klasyczne, meblowe, podblatowe i półblatowe, a także stawiane na blat. Dzięki tej różnorodności osoby decydujące się na zakupy w naszym sklepie mogą znaleźć idealne rozwiązanie dostosowane do swoich potrzeb, a także do aranżacji całej łazienki.

Oferowane przez nas produkty marki Roca to najwyższa jakość, estetyka wykonania i szeroki wybór atrakcyjnych wzorów, które mogą stać się prawdziwą ozdobą każdej stylowej łazienki. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do zakupów.