Kotły C.O. Ariston

Ariston to uznany na całym świecie producent urządzeń grzewczych. Oferuje on rozwiązania zaawansowane technologicznie, które poprawiają komfort życia i zostały zaprojektowane w trosce o planetę. Chcąc dostarczać naszym klientom sprzęt najwyższej klasy, posiadamy w ofercie szereg produktów tego producenta. Wśród nich znajdują się pompy ciepła, podgrzewacze wody, czy kotły C.O.

Ogrzewanie gazowe w domu daje duży komfort użytkowania oraz cechuje się zmniejszoną emisją zanieczyszczeń w porównaniu do kotłów stałopalnych. Montaż nowoczesnego kotła gazowego wysokiej klasy to inwestycja, która zapewni długie i bezproblemowe użytkowanie. Poznaj kotły gazowe Ariston i dopasuj urządzenie do swoich potrzeb.

Gazowe kotły C.O. Ariston

Kotły gazowe Ariston to urządzenia o wysokiej jakości wykonania i nowoczesnym wyglądzie. Wśród nich większość stanowią urządzenia oparte o najnowsze technologie, są to kotły gazowe kondensacyjne. Oprócz kondensacyjnych kotłów C.O. producent dostarcza także klasyczne rozwiązania jak kotły gazowe z otwartą komorą spalania. W ofercie znajdują się kotły Ariston jednofunkcyjne zasilające instalację C.O., a także piece Ariston dwufunkcyjne mające zdolność zasilania instalacji C.O. oraz grzania wody użytkowej.

Kondensacyjny kocioł gazowy Ariston — dlaczego warto?

Technologia zastosowana w kotłach kondensacyjnych zwiększa efektywność spalania do ponad 100%. Jest to możliwe dzięki odzyskiwaniu części ciepła ze spalin. Spaliny zawierają wodę, z której po skropleniu odbierane jest ciepło. W przypadku kotłów niekondensacyjnych energia cieplna w spalinach usuwana jest wraz z dymem na zewnątrz.

Inwestycja w wysokiej klasy kocioł kondensacyjny jest opłacalna, ponieważ pozwoli zmniejszyć wydatki na ogrzewanie. Ariston kocioł kondensacyjny zużywa kilkadziesiąt procent mniej gazu w porównaniu do kotłów tradycyjnych, co odczuwalnie obniży rachunki za ogrzewanie.

Kotły Ariston — zalety

Kotły Ariston to nowoczesne urządzenia grzewcze o wysokiej wydajności i komforcie użytkowania. Cechuje je wysoki stopień automatyzacji, a zastosowanie najnowszych technologii zapewnia komfort cieplny i bezproblemowe użytkowanie. Szeroka gama produktów obejmująca kotły Ariston jedno- i dwufunkcyjne pozwoli dobrać produkt odpowiedni do potrzeb.

Kotły Ariston są bardzo proste w obsłudze. Poradzą sobie z tym nawet osoby, które do tej pory nie obsługiwały tego typu urządzeń. Dodatkową zaletą pieców Ariston jest możliwość zdalnego sterowania z poziomu smartfona lub komputera. Są one cenione za cichą pracę, która jest efektem wysoce sprawnej pompy oraz dobrej izolacji akustycznej. Producent ogromną uwagę przykłada do bezpieczeństwa urządzeń. Dlatego kotły Ariston są zaopatrzone w systemy bezpieczeństwa takie jak system chroniący przed zamarzaniem i gromadzeniem się kamienia, system monitorowania zawartości tlenku węgla czy system zapobiegający awarii w przypadku braku zasilania. Jeśli chodzi o gazowe kotły Ariston opinie użytkowników są bardzo pozytywne — dobrze dobrany kocioł efektywnie pracuje przez wiele lat.