Kotły elektryczne jednofunkcyjne to urządzenia, po które chętnie sięga coraz więcej osób. Jest to rozwiązanie ekologiczne, które generuje ciepło bez zbędnych i niekorzystnych dla środowiska zanieczyszczeń. To także gwarancja bezpieczeństwa dla domowników, którzy mogą cieszyć się ciepłem bez obaw o wyciek gazu z instalacji grzewczej. Kotły elektryczne 1-funkcyjne cechują się także kompaktowymi wymiarami i estetyczną obudową, która doskonale komponuje się z wyposażeniem domu. W Bridom.pl oferujemy kotły elektryczne najwyższej klasy, pochodzące od znanych producentów takich jak np. Kospel czy Bosch. Dostępne kotły są trwałe, wydajne, a przy tym cechują się niską awaryjnością. W naszym sklepie znajdziesz kocioł elektryczny jednofunkcyjny idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i do wymagań budynku!

Kotły elektryczne 1-funkcyjne – korzystne koszty utrzymania

Niekwestionowanym plusem korzystania z jednofunkcyjnych kotłów elektrycznych c.o. są niskie koszty ich użytkowania. Jest to opłacalny system grzewczy, który wybierany jest przez wiele osób. Warto pamiętać o tym, że wszystkie opłaty dotyczące ogrzewania zależą od kilku kwestii, a mianowicie: izolacji budynku, kosztów energii elektrycznej, metrażu przeznaczonego do ogrzewania, utrzymywanej temperatury i ogrzewania wody użytkowej. Największa wydajność zostanie uzyskana w budynkach energooszczędnych, w których jest zapewniona odpowiednia izolacja. Z kolei koszty za zużycie energii elektrycznej są zależne od operatora, przy czym znaczenie ma metraż mieszkania — im większy, tym koszty są wyższe. Temperatura powinna być dostosowana do potrzeb wszystkich domowników, więc trzeba ustalać ją indywidualnie.

Kotły elektryczne jednofunkcyjne – nowoczesne systemy ogrzewania

Kotły elektryczne 1-funkcyjne pełnią funkcję grzewczą w systemie centralnego ogrzewania, ale mogą także współpracować z podgrzewaczami wody, dzięki czemu nie tylko zapewniają komfort cieplny, lecz także ciepłą wodę użytkową. Z kolei kotły elektryczne dwufunkcyjne działają na zasadzie przepływowego podgrzewacza wody. W ofercie Bridom.pl można znaleźć nie tylko wydajne i ekologiczne kotły elektryczne jednofunkcyjne, lecz także kotły elektryczne do fotowoltaiki, czy rozwiązania, takie jak kotły elektryczne jednofazowe oraz kotły elektryczne z regulacją mocy. Są to systemy ogrzewania, które sprawdzą się w każdym nowoczesnym domu. Kotły elektryczne jednofunkcyjne, dostępne w naszej ofercie to także urządzenia proste w obsłudze. Część modeli oferuje opcję zdalnej regulacji temperatury oraz możliwość ustawienia harmonogramu czasowego względem trybu życia domowników.

Kotły elektryczne jednofunkcyjne w ofercie Bridom.pl

W Bridom.pl oferujemy kotły elektryczne jednofunkcyjne produkowane przez marki cenione w branży na rynku krajowym i europejskim. W zależności od potrzeb termicznych budynku możesz wybrać kocioł o odmiennej mocy maksymalnej i innych funkcjach dodatkowych wpływających na komfort jego użytkowania. Poza tym poszczególne modele różnią się od siebie wymiarami, które decydują o możliwości ich montażu w konkretnym pomieszczeniu. Estetyczny design pozwala wpasować je w dowolnie urządzone pomieszczenie, zarówno w piwnicy, jak i łazience. Konkretne kotły mają też inne elementy funkcyjne w zestawie, a standardem jest pompa obiegowa i zawór różnicy ciśnień. Proponowane modele są wyposażone w łatwe w obsłudze panele sterowania, które umożliwiają bezproblemowe ustawienie pożądanej temperatury.