Infolinia: 84 534 80 80 (09:00 - 15:00)

Kabiny prysznicowe New-Trendy

Kabiny prysznicowe NEW-TRENDY to szeroka oferta kabin w różnych kształtach i rozmiarach, co pozwala na wybór modelu dopasowanego do potrzeb domowników i efektywne wykorzystanie przestrzeni w łazience. Wybrane kabiny cechują przyjazne rozwiązania technologiczne, które sprawiają, że codzienne czynności stają się znacznie prostsze. Proponowane linie produktów inspirowane są najnowszymi trendami we wzornictwie, będącymi połączeniem wyrafinowanego stylu i zastosowaniem praktycznych systemów.

Polska firma NEW-TRENDY używa do wykonania kabin bezpiecznego szkła hartowanego i eleganckiego aluminium. Kabiny wyposażane są - w zależności od modelu - w trwałe, mosiężne zawiasy bądź podwójne, łożyskowe rolki, co zapewnia ich wysoką bezawaryjność. Wszystkie elementy skonstruowane są tak, aby właściwie całkowicie wyeliminować ryzyko ich uszkodzenia.

W ofercie znajdują się także kabiny prysznicowe NEW-TRENDY impregnowane mikrocząsteczkową powłoką Active Shield, która ułatwia utrzymanie szklanej powierzchni w czystości. Specjalna powłoka będzie przez długi czas sprawiała, że uciążliwe zabrudzenia powstające w wyniku osadzania się kamienia z wody i pozostałości po kosmetykach nie będą utrzymywać się na powierzchni kabiny. Aby wydłużyć działanie powłoki wymagana jest odpowiednia konserwacja preparatami do pielęgnacji kabin oraz bieżące dbanie o czystość kabiny.

Kabiny prysznicowe NEW-TRENDY to produkty znajdujące uznanie wśród osób potrzebujących prysznica w wersji ekonomicznej i szukających ciekawego wzornictwa z gwarancją wysokiej jakości wykonania. Zapraszamy zatem do zapoznania się z poszczególnymi modelami.