Wanna stanowi jeden z podstawowych elementów wyposażenia łazienki. Dzięki niej każda kąpiel i zabieg pielęgnacyjny może kojarzyć się z pobytem w spa, ponieważ gwarantuje relaks i komfort. Aby jeszcze bardziej spotęgować to wrażenie, wiele osób przykłada wielką wagę do wystroju w łazience. Ostatnimi czasy szczególnie preferowane są nowoczesne rozwiązania, które zarówno prezentują się ciekawie, jak i niosą za sobą przydatne funkcje. Szczególnie chętnie wybieraną przez naszych klientów częścią armatury łazienkowej są baterie wannowe 3-otworowe, które stanowią doskonałe uzupełnienie wanien różnego rodzaju. Przekonaj się, że baterie wannowe 3-otworowe, które oferujemy, to produkty godne zaufania – takie, które posłużą Ci przez długie lata.

Czym charakteryzują się baterie wannowe 3-otworowe?

Baterie wannowe 3-otworowe wyróżniają się przede wszystkim swoją konstrukcją. Mają one 3 ujścia wody, wśród których znajduje się zwykle standardowa wylewka, mieszacz, a także słuchawka prysznicowa. Od tradycyjnych baterii wannowych różnią się zatem w głównej mierze konstrukcją.

Baterie wannowe 3-otworowe umieszczone są na sporym stelażu i charakteryzują się trudniejszym montażem niż standardowa armatura. Wielkość stelażu sprawia, że wymagają także niemało miejsca. Jest to zatem rozwiązanie, które poleca się stosować w większych łazienkach, takich, w których jest odpowiednio dużo przestrzeni na solidną wannę, bądź półkę do montażu baterii.

Baterie wannowe 3-otworowe umożliwią zaaranżowanie oryginalnej, funkcjonalnej łazienki

Jednym z głównych powodów, dla których nasi klienci decydują się na baterie wannowe 3-otworowe, jest ich forma i stylistyka. Baterie łazienkowe, które oferujemy w naszym sklepie, to produkty niezwykle wysokiej klasy. Niektóre z baterii wannowych 3-otworowych z naszej oferty to rozwiązania prezentujące się dość standardowo, jednak część z nich zachwyca swoją estetyką. Poszczególne elementy baterii różnią się kształtami, a także kolorami.

W kwestii barw prym wiedzie chrom, elegancka czerń, a także dyskretna stal. Dostępna liczba modeli baterii wannowych 3-otworowych sprawia, że każdy z naszych klientów może znaleźć wśród nich produkt stworzony wprost dla niego.

Jakie funkcje mają baterie wannowe 3-otworowe dostępne w naszym sklepie?

Są to mechanizmy, które mają umożliwić branie kąpieli, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu komfortu. To właśnie dlatego baterie wannowe 3-otworowe z naszego asortymentu zawierają w sobie słuchawki prysznicowe, które sprawiają, że użytkownik może w stosunkowo krótkim czasie wykonać niezbędne zabiegi higieniczne. Kwestia oszczędzania wody jest dodatkowo ułatwiona dzięki aeratorom, wbudowanym w większość z oferowanych przez nas zestawów. Napowietrzacze umożliwiają branie kąpieli przy użyciu szerokiego, silnego strumienia wody, przy jej jednoczesnym stosunkowo niewielkim zużyciu.

Na uwagę zasługują także same słuchawki prysznicowe, w wielu przypadkach mające zapewnioną ochronę przed osiadaniem kamienia.

Dlaczego baterie wannowe 3-otworowe z naszego sklepu zasługują na Twoją uwagę?

Przede wszystkim dlatego, że są to produkty pochodzące od renomowanych producentów w kwestii armatury łazienkowej. Większość z nich objęta jest co najmniej kilkuletnią gwarancją producenta, co może świadczyć o ich niskiej awaryjności. Stawiamy tylko na sprawdzone produkty i tylko tego rodzaju produkty oferujemy Tobie.

Jeśli jesteś miłośnikiem nowoczesnych rozwiązań, które możesz dopasować do wnętrz o różnorodnych stylach, baterie wannowe 4-otworowe oraz baterie wannowe 3-otworowe to istny strzał w dziesiątkę. Proponowane przez nas produkty dostępne są w różnych przedziałach cenowych, dzięki czemu każdy może znaleźć wśród nich artykuły odpowiednie na daną kieszeń. Zapoznaj się z naszą ofertą baterii wielootworowych, które są nie tylko bardzo wytrzymałe, lecz także eleganckie i funkcjonalne.