Ariston

Ariston jest globalnym specjalistą w dziedzinie podgrzewania wody i produktów grzewczych. Zapewnia ludziom na całym świecie rozwiązania służące ich komfortowi, oparte na:
- zaawansowanym działaniu
- trwałej jakości,
- wysokim designie.
Dzięki zastosowaniu najlepszych technologii i certyfikowanej wydajności, klienci oszczędzają na kosztach serwisu i częściach zamiennych, a także cieszą się ze znacznie niższymi rachunkami za energię.Ariston należy do grupy kapitałowej Ariston Thermo Group, światowego lidera w dziedzinie komfortu cieplnego.

W ofercie naszego sklepu znajdują urządzenia marki Ariston, dzięki którym stworzysz efektywną i komfortową instalację grzewczą:

  • Ariston podgrzewacz wody,
  • Ariston pompa ciepła,
  • Ariston piec gazowy.

Ariston - pompa ciepła i kondensacyjny kocioł gazowy, czyli zielona energia

Zainteresowanie ochroną środowiska i ograniczeniem negatywnego wpływu ludzi na planetę stale rośnie. W efekcie coraz więcej osób pragnie w swoim najbliższym otoczeniu stosować technologie, które w jak najmniejszym stopniu szkodzą przyrodzie. Firma Ariston wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i oferuje szereg rozwiązań mających na celu maksymalizację komfortu cieplnego przy minimalnym wpływie na środowisko. Do takich rozwiązań należą:

  • pompa ciepła Ariston,
  • kondensacyjny kocioł gazowy Ariston.

Pompa ciepła Ariston

Pompy ciepła Ariston przekazują energię cieplną ze źródeł odnawialnych do układu grzewczego budynku. W ofercie Bridom znajdują się pompy ciepła Ariston inwerterowe oraz powietrze/woda o różnych parametrach. Dzięki temu możliwe jest dobranie odpowiedniego modelu pompy ciepła Ariston, który będzie tanim w eksploatacji i łatwym w obsłudze systemem grzewczym.

Piec gazowy Ariston

Ariston piec gazowy to energooszczędne rozwiązanie, które zapewnia wysoki komfort użytkowania. Kondensacyjne kotły gazowe Ariston pozwalają na odzyskiwanie ciepła ze spalin, przez co obniżają zużycie gazu. Wśród kotłów gazowych Ariston dostępnych w ofercie znajdują się klasyczne kotły gazowe kondensacyjne oraz kotły kondensacyjne dwufunkcyjne. Ariston piec gazowy dwufunkcyjny oprócz zasilania instalacji centralnego ogrzewania podgrzewa także wodę użytkową dzięki wbudowanemu zbiornikowi.

Bojler Ariston

Przy wyborze nowego podgrzewacza wody warto zdecydować się na bojler Ariston. Urządzenia te występują wielu wariantach różniących się pojemnością, designem i obecnością dodatkowych funkcji. Dzięki temu możesz wybrać produkt dopasowany do własnych potrzeb. Zastanawiasz się, jaki Ariston bojler wybrać? Podstawowym parametrem przy wyborze podgrzewacza wody Ariston jest jego pojemność. W ofercie posiadamy bojlery o mniejszej pojemności, takie jak Ariston bojler 50L, Ariston bojler 80L oraz bojler Ariston 100L, a także urządzenia o większych pojemnościach: od 120 do 300L. Istotny jest także rodzaj podgrzewacza wody Ariston. Do wyboru jest: bojler elektryczny Ariston lub gazowy podgrzewacz wody. Niektóre modele zostały zaopatrzone w dodatkowe funkcje jak sterowanie przez WiFi czy Memory lub Eco Evo, które zapamiętują Twoje codzienne nawyki i dostosowują do nich pracę, oszczędzając energię.

Sprawdź również: