Podgrzewacze wody galmet

Sposób na szybkie ogrzewanie wody użytkowej, wspomaganie ogrzewania c.o. i pełne wykorzystanie potencjału pompy ciepła? Podgrzewacze wody Galmet! W tym dziale naszego asortymentu znajdziesz je w wielu wariantach do wyboru: z podwójną wężownicą spiralną zwiększającą moc grzewczą urządzenia, o konstrukcji podwójnego zbiornika umożliwiającej magazynowanie ciepła z różnych źródeł czy w wersji wiszącej, która jest maksymalnie prosta w montażu.

Galmet podgrzewacze wody to różnorodne produkty, których cechą wspólną jest precyzyjne wykonanie z użyciem pierwszej klasy komponentów, takich jak metalowy płaszcz obudowy czy anody magnezowe i ceramiczna emalia zabezpieczające urządzenie przed uszkodzeniem. Dlaczego jeszcze warto się na nie zdecydować? Przeczytaj poniżej.

Co wyróżnia produkty Galmet? Podgrzewacze wody i ich przeznaczenie

Stojące lub wiszące, do montażu pod lub nad umywalką, z przyłączami z dołu, od góry bądź z boku, o różnych wymiarach i budowie – podgrzewacze wody Galmet to różnorodne urządzenia przeznaczone do magazynowania ciepłej wody oraz korzystania ze zgromadzonych zasobów wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Są zasilane przez cały rok przez wybrane urządzenia grzewcze: pompy ciepła, kolektory słoneczne, piece na ekogroszek czy kotły elektryczne. Wśród innych produktów tego rodzaju podgrzewacze wody Galmet wyróżniają się bardzo prostym montażem – który ułatwia kompaktowa budowa ogrzewaczy – intuicyjną obsługą oraz atrakcyjnym designem.

Podgrzewacze Galmet – najważniejsze zalety

 • Wiele modeli do wyboru.

Wiszący podgrzewacz wody Galmet 120 l, wymienniki c.w.u w wersji maxi 300 l, nowoczesne zbiorniki akumulacyjne 600 l, kompaktowy podgrzewacz wody Galmet 10 l – to tylko niektóre z produktów, jakie znajdziesz w tej kategorii.

 • Długa żywotność.

Zabezpieczenie antykorozyjne, izolacja cieplna, zaawansowany sposób produkcji oraz jakościowe komponenty – takie połączenie sprawia, że podgrzewacze wody Galmet to urządzenia na lata.

 • Łatwa obsługa.

Monitoring temperatury wody, wygodny sterownik manualny, a także czytelny wyświetlacz LED – każde z tych rozwiązań będzie dla Ciebie ułatwieniem, jeśli zdecydujesz się na jeden z podgrzewaczy wody Galmet.

 • Prosty montaż.

Regulowane nóżki, kompaktowe zbiorniki, odpowiednio ulokowane przyłącza – to wszystko sprawia, że instalacja podgrzewaczy Galmet jest naprawdę prosta.

 • Szerokie zastosowanie.

Podgrzewacze wody Galmet 100 l – a także o każdej innej pojemności – możesz zainstalować zarówno w domu jedno-, jak i wielorodzinnym, mieszkaniu czy budynku gospodarczym.

Podgrzewacze wody Galmet i ich rodzaje

 • Wymienniki do pomp ciepła i kolektorów słonecznych.

Dzięki zwiększonej powierzchni grzewczej stojące podgrzewacze wody Galmet umożliwiają lepsze wykorzystanie zasobów pochodzących z pompy ciepła czy kolektora słonecznego. Natomiast twarda i trwała izolacja sprawia, że z ciepłej wody użytkowej możesz korzystać przez całą dobę!

 • Wymienniki c.w.u.

Podgrzewacz wody Galmet 140 l, jak też wersje o innych pojemnościach, może współpracować z kotłem c.o. Urządzenia te różnią się między sobą budową czy sposobem montażu, łączą je natomiast wysoka klasa efektywności energetycznej i wysoki komfort użytkowania – woda podgrzewa się w nich bardzo szybko.

 • Elektryczne pojemnościowe ogrzewacze wody.

Galmet podgrzewacz wody 80 l oraz modele o innych pojemnościach, szybko ustawisz za pomocą wygodnego i intuicyjnego sterownika. Ponadto niewątpliwym atutem tych urządzeń jest trwałość – wynikająca z zastosowania sprawdzonych i solidnych materiałów. Przykład? Emalia ceramiczna, która zabezpiecza wnętrze zbiornika przed korozją.

Dlaczego warto kupić ogrzewacz wody Galmet w naszym sklepie internetowym?

 • Szybka dostawa.

Podgrzewacz wody Galmet 60 l i większość innych produktów z tej kategorii, wyślemy do Ciebie w ciągu 24 godzin od daty złożenia zamówienia. Jeśli więc zależy Ci na czasie, sprawdź wszystkie proponowane przez nas artykuły i wybierz spośród nich ten, który jest obecnie dostępny w naszym magazynie.

 • Wygodna płatność.

Za zakupy w naszym sklepie internetowym zapłać tak, jak jest Ci wygodnie. Przelew online lub tradycyjny, płatność za pobraniem bądź przy odbiorze – wybierz najbardziej komfortowe dla Ciebie rozwiązanie. Możesz też opłacać swoje zamówienie w ratach.

 • Profesjonalne doradztwo.

Jeśli nie wiesz, który model podgrzewacza wybrać, skontaktuj się z nami. Zadzwoń pod numer 84 534 80 80 lub wyślij maila na adres sklep@bridom.pl, a my pomożemy Ci dobrać najlepsze urządzenie do Twojego gospodarstwa domowego.