Wymienniki wody pionowe Galmet

Skuteczny sposób na maksymalne wykorzystanie zasobów pompy ciepła i szybkie ogrzanie wody użytkowej? Zasobniki Galmet. W tej kategorii naszego sklepu internetowego znajdziesz je w kilkudziesięciu wersjach do wyboru. Wszystkie przeznaczone są do zainstalowania w kotłowni, a pomiędzy sobą różnią się sposobem podłączenia, mocą, budową i pojemnością. Sprawdź także, czy w Twoim domu lepiej sprawdzi się wiszący zasobnik c.w.u. Galmet, czy stojący – w naszej ofercie zamieściliśmy jeden i drugi wariant urządzenia.

Solidne materiały, przemyślana konstrukcja i zaawansowane rozwiązania – to najważniejsze wyróżniki tych produktów. Przeczytaj, dlaczego jeszcze warto zdecydować się właśnie na nie.

Zasobniki Galmet – czym są te urządzenia? Do czego służą?

Wymienniki wody pionowe – nazywane inaczej zasobnikami – to urządzenia, których rolą jest podgrzewanie oraz magazynowanie wody użytkowej. Jak sama nazwa wskazuje, montowane są pionowo. Mogą współpracować z różnymi systemami grzewczymi: kotłami c.o., pompami ciepła czy kolektorami słonecznymi. Niektóre modele – na przykład zasilane zestawem elektrycznym GE z grzałką – są przystosowane do samodzielnej pracy. Co bardzo ważne, dzięki nowoczesnej konstrukcji, pionowe zasobniki c.w.u. Galmet pozwalają zmniejszyć koszty związane z użytkowaniem ciepłej wody i zredukować zużycie energii.

Zasobniki ciepłej wody użytkowej Galmet i ich najważniejsze zalety

  • Łatwa instalacja.

Zasobniki ciepłej wody użytkowej Galmet to urządzenia o prostej, ale przemyślanej konstrukcji, która pozwala na szybki montaż. Mało tego: dzięki lekkiej obudowie, dostarczenie wymiennika do miejsca, w którym ma się znajdować nie stanowi problemu.

  • Duża wydajność.

Dokładnie wykonana izolacja i duże wężownice redukują straty ciepła i sprawiają, że masz dostęp do ciepłej wody zawsze wtedy, kiedy jej potrzebujesz.

  • Długa gwarancja.

Zasobniki Galmet zbudowane są ze sprawdzonych komponentów, które podnoszą trwałość i żywotność urządzeń. A dodatkowym zabezpieczeniem dla Ciebie jako kupującego jest długi okres gwarancji; dla większości produktów z tej kategorii wynosi on 60 miesięcy!