Przepływowe elektryczne podgrzewacze wody Bosch

W Twoim gospodarstwie domowym nie ma dostępu do ciepłej wody bezpośrednio z sieci? Wiemy, jak poradzić sobie z tą niedogodnością! Wypróbuj oferowane przez nas energooszczędne ogrzewacze. Bosch przepływowy podgrzewacz do wody – ekonomiczny, wygodny i dostępny w różnych wersjach do wyboru – to sprawdzony sposób na ciepłą wodę bez ograniczeń.

W tym dziale naszego asortymentu znajdziesz ogrzewacze o różnej mocy, rodzajach zasilania i sposobie montażu. W zależności od wybranego przez Ciebie modelu może on być podłączony do umywalki, wanny, prysznica albo zlewozmywaka. Sprawdź przepływowy podgrzewacz wody elektryczny 3-fazowy Bosch i nasze pozostałe produkty, a potem dodaj do swojego koszyka ten z nich, którego parametry i funkcje najlepiej sprawdzą się w Twoim domu.

Elektryczny przepływowy podgrzewacz wody Bosch – co to takiego?

Podgrzewacz do wody to urządzenie, którego najważniejszą rolą jest – jak sama nazwa wskazuje – ogrzanie wody do odpowiedniej temperatury. Ponadto pełni on funkcję zbiornika, w którym ciecz ta jest magazynowana. Choć systemy tego rodzaju są niewielkie, bez problemu spełniają swoją funkcję – i to zarówno w przypadku wody z wodociągu, jak i tej pochodzącej z prywatnego ujęcia.

Gdzie znajdują zastosowanie takie urządzenia? Mogą być montowane w domach jedno- oraz wielorodzinnych, zabudowie szeregowej, altanach działkowych i budynkach gospodarczych – słowem wszędzie tam, gdzie potrzebny jest dostęp do ciepłej wody. W tej kategorii proponujemy Ci Bosch przepływowy podgrzewacz wody, który sterowany jest elektronicznie. Zarządzanie takim systemem możesz sobie jeszcze bardziej ułatwić, podłączając moduł do komunikacji zdalnej. Rozwiązanie to pozwala Ci sterować podgrzewaczem za pomocą aplikacji Bosch HomeCom Easy w Twoim telefonie.

Przepływowy podgrzewacz wody Bosch 18 kW i inne produkty dostępne w ofercie sklepu internetowego Bridom.pl

W tej kategorii znajdziesz przepływowy podgrzewacz wody Bosch 18 kW i kilkanaście innych wariantów ogrzewaczy. Duży wybór modeli sprawia, że bez problemu dopasujesz urządzenie do swoich potrzeb. Możesz wybierać pomiędzy systemami o różnym zużyciu energii, natężeniu, budowie, wymiarach, głośności czy rodzaju zasilania. Płynna regulacja temperatury, lampka LED sygnalizująca optymalne ustawienia urządzenia, przełącznik mocy 2 w 1, zabezpieczenie przed zalaniem, specjalnie oznaczone punkty przyłączy ułatwiające montaż – to tylko niektóre z rozwiązań zastosowanych w proponowanych przez nas ogrzewaczach.