Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Eliko

Pozycję firmy od lat budujemy w oparciu o potrzeby i zadowolenie naszych klientów. Dla Was projektujemy i wytwarzamy produkty na najwyższym poziomie technicznym i jakościowym. Dostarczamy je dokładnie wtedy, kiedy są Wam potrzebne. Tworzymy bezpieczne środowisko pracy. Wprowadzamy najnowocześniejsze technologie produkcji. Pracujemy z najlepszymi inżynierami i specjalistami. Ilu ich pracuje w ELIKO MOŃKA Spółka Jawna? 100%. Nasi ludzie są dla nas najważniejsi. Ich wiedza, umiejętności, doświadczenie, interakcje pomiędzy nimi oraz synergia ich działań kreują jakość. Jakość wyrobów ELIKO. To dzięki naszym pracownikom marka ELIKO stała się synonimem najlepszej jakości. Całym zespołem codziennie dążymy do perfekcji. Już jako drugie pokolenie, ciągłe doskonalenie naszych procesów i produktów mamy we krwi. Niektórzy mówią, że w naszych żyłach nie płynie krew - twierdzą, że tam jest drut oporowy. Być może. Na pewno drut oporowy jest sercem każdej naszej grzałki. Kręgosłupem jest kryza, skórą - rurka, a mózgiem - układ sterowania, przewody, bezpiecznik i termostat. Utożsamiamy się z każdym wyrobem produkowanym w ELIKO MOŃKA Spółka Jawna, a najwyższą jakość produktów gwarantujemy swoim nazwiskiem.

40 LAT TECHNOLOGII
ELIKO MOŃKA Spółka Jawna to firma z 40-letnią tradycją na rynku polskim, jeden z największych w Polsce producentów elementów grzejnych rurkowych i specjalistycznych urządzeń grzejnych.
ELIKO produkuje:

  • grzałki nurkowe,
  • grzałki z termostatami do grzejników łazienkowych i bojlerów,
  • grzałki rurkowe do saun, basenów i szeroko pojętej branży transportowej,
  • grzałki stosowane w przemyśle spożywczym, rolnictwie, kolejnictwie oraz inwestycjach deweloperskich,
  • grzałki do trakcji tramwajowej
  • grzałki z przeznaczeniem do pieców C.O.
  • grzałki dla największych firm branży AGD w Polsce i Unii Europejskiej
  • grzałki na indywidualne zamówienie różnej mocy

INŻYNIEROWIE ELIKO MOŃKA SPÓŁKA JAWNA WYZNACZAJĄ STANDARDY
Firma ELIKO MOŃKA Spółka Jawna jako pierwszy i jedyny w Polsce producent grzałek oraz elementów grzejnych została zaproszona do udziału w tworzeniu norm branżowych dla elektrycznego sprzętu powszechnego użytku w ramach Komitetu Technicznego nr 63 Polskiego Komitetu Normalizacyjnego. Powyższe powołanie potwierdza wiedzę i wieloletnie doświadczenie naszych inżynierów aplikowane do każdego produktu budowanego od początku do końca w naszej fabryce. Tym samym ELIKO MOŃKA Spółka Jawna zwiększa swój udział w rozwoju polskich i międzynarodowych standardów oraz wspiera rozwój technologii i jakości wyrobów dla rynku elektrycznego sprzętu powszechnego użytku w Europie.