Defro

Poznaj produkty marki Defro

Defro to największy producent kotłów c.o. na paliwa stałe w Polsce, który jest obecny na rynku systemów grzewczych od blisko 50 lat. W ofercie firmy znaleźć można kotły automatyczne na ekogroszek, kotły z ręcznym załadunkiem paliwa, kotły na pellet, kotły z podajnikiem na węgiel kamienny i wiele więcej. Defro oferuje ponadto palniki pelletowe i zasobniki, praktyczne piecokuchnie c.o. z płaszczem wodnym oraz piece nadmuchowe NP na paliwa stałe (tzw. nagrzewnice). Wszystkie produkty marki Defro wykonane są w najwyższej jakości materiałów, a wzmocniona konstrukcja urządzeń stanowi gwarancję niezawodności i stabilności pracy. Zaletą proponowanych przez Defro kotłów automatycznych są niskie koszty eksploatacji urządzeń grzewczych oraz możliwość wyposażenia kotła w moduł GSM/Internet. 

Katalog, cennik Defro

W katalogu marki Defro znajdziesz kompletne wyposażenie kotłowni, a także nowoczesne kominki wolnostojące, wkłady kominkowe powietrzne i piecyki na pellet. Seria kominków Prima to połączenie ciekawego designu z funkcjonalnością. Kominek z kolekcji Defro Home może być z powodzeniem stosowany do palenia rekreacyjnego, ogrzewając jednocześnie cały dom. Producent oferuje kilka wariantów rozmiarowych palenisk: XSM, SM, ME, LA. Szukasz nowoczesnego kominka wolnostojącego do salonu, a może energooszczędnego kotła na pellet z funkcją automatycznego rozpalania? W sklepie internetowym Bridom.pl znajdziesz niezawodne produkty marki Defro w przystępnych cenach.

Bezobsługowe, bezpieczne w eksploatacji, zaprojektowane z myślą o warunkach klimatycznych panujących w Polsce – kotły, pompy i podgrzewacze Defro, które znajdziesz w tej kategorii naszego sklepu internetowego, to urządzenia najnowszej generacji. Prosty montaż, sterowanie za pomocą wi-fi, możliwość współpracy z innymi źródłami ciepła – to kolejne powody, dla których warto zainteresować się produktami marki Defro. Przeczytaj, jakie są ich pozostałe zalety, przejrzyj oferowane przez nas systemy grzewcze, a potem wybierz spośród nich urządzenie, które najlepiej sprawdzi się w Twoim gospodarstwie domowym.

Kotły, pompy i podgrzewacze Defro – specyfika i rodzaje urządzeń

W tym dziale naszego asortymentu zamieściliśmy urządzenia marki Defro – firmy, która ma ponad 50-letnie doświadczenie w produkcji systemów grzewczych. Wśród oferowanych przez nas rozwiązań znajdziesz:

  • Kotły elektryczne.

Nowoczesne systemy grzewcze, które nie wydzielają spalin, zanieczyszczeń ani gazów szkodliwych dla środowiska. Mało tego: kotły Defro to nie tylko ekologiczne, ale również wygodne w użyciu urządzenia. Modulacja maksymalnej mocy, dobowy i tygodniowy programator pracy czy możliwość współpracy z ogrzewaniem podłogowym – to tylko niektóre z zastosowanych w tych systemach udogodnień.

  • Kotły gazowe.

Urządzenia grzewcze, których sprawność wynosi ponad 107%! Proste w obsłudze – za sprawą specjalnie zaprojektowanego menu sterownika; a ponadto mające szerokie zastosowanie: począwszy od domów jednorodzinnych, na małych mieszkaniach kończąc. Jeśli szukasz nowoczesnego kotła gazowego, jesteś w dobrym miejscu.

  • Kotły na ekogroszek.

Kotły Defro to również systemy grzewcze na ekogroszek. Te wyposażone są w kolorowe, dotykowe wyświetlacze oraz wygodne podajniki. Ergonomiczność pieca podnoszą specjalne stopki, które pozwalają regulować wysokość urządzenia.

  • Zbiorniki buforowe.

Magazynują i przekazują nadmiar wody grzewczej, która – w zależności od potrzeb – może pochodzić z kotłów lub pompy ciepła. Dostępne w modelach o różnych pojemnościach do wyboru.

  • Pompy ciepła.

Pompy Defro wyposażone są w łatwe w obsłudze sterowniki, a komfort korzystania z nich podnosi możliwość zarządzania za pomocą aplikacji w telefonie. Są bardzo wydajne – nawet w niskich temperaturach.


Sprawdź również: