Kotły elektryczne C.O. Defro

System grzewczy, który jest bezobsługowy, bezpieczny w eksploatacji, a na dodatek ogranicza wydzielanie spalin? To możliwe! Wszystkie te kryteria spełnia kocioł elektryczny Defro. Znajdziesz go w tym dziale naszego sklepu internetowego w kilku wariantach do wyboru. Poszczególne modele różni od siebie moc kotła oraz wymiary, natomiast ich cechą wspólną jest prosty, supernowoczesny design. Sprawdź, dlaczego jeszcze to piec elektryczny Defro powinien ogrzewać Twój dom.

Kocioł elektryczny Defro – czym się wyróżnia?

Stosunkowo prosty montaż to jedna z pierwszych cech wyróżniających urządzenia marki Defro. Nowoczesny kocioł elektryczny tego producenta sprawdzi się jako podstawowe źródło ciepła – zwłaszcza jeśli budynek ma dobrą izolację cieplną i jest wyposażony w ogrzewanie podłogowe. Niemniej nic nie stoi na przeszkodzie, żeby urządzenie to wyłącznie uzupełniało system grzewczy, wspomagając kocioł kondensacyjny, kominek lub pompę ciepła.

Piec elektryczny Defro to również sprawna praca – kocioł działa na poziomie ponad 99%, dzięki czemu pomieszczenie szybko nagrzeje się do odpowiedniej temperatury. Co niemniej ważne, przemyślana i nowoczesna konstrukcja tych urządzeń sprawia, że nie wydzielają one szkodliwych związków chemicznych. Dobowy i tygodniowy programator pracy, sterowanie za pomocą wi-fi, zarządzanie poziomem zużycia energii – to kolejne argumenty przemawiające za tym, żeby zdecydować się na produkty Defro. Kocioł elektryczny tej marki to dobry wybór dla Ciebie również wtedy, jeśli szukasz systemu grzewczego współpracującego z instalacją fotowoltaiczną.

Dlaczego warto kupić piec elektryczny Defro w sklepie internetowym Bridom.pl?

  • Szybka wysyłka.

Kocioł elektryczny Defro wyślemy na podany przez Ciebie adres maksymalnie w ciągu 7 dni od daty zakupu.

  • Kompleksowe zestawy grzewcze.

W skład oferowanych przez nas w tej kategorii artykułów wchodzi nie tylko naczynie przeponowe, ale również nowoczesny programator pogodowy.

  • Wygodna płatność.

Zapłać za zamówienie w najdogodniejszą dla Ciebie metodą. Przelew tradycyjny lub online, płatność za pobraniem lub przy odbiorze, raty PayU – to niektóre z możliwości, na jakie możesz się zdecydować.

  • Profesjonalne doradztwo.

Jeśli zastanawiasz się, jaki piec elektryczny Defro najlepiej sprawdzi się w Twoim gospodarstwie domowym, skontaktuj się z nami, dzwoniąc pod numer 84 534 80 80 lub napisz maila na adres: sklep@bridom.pl. Doradzimy, który model wybrać.