Podgrzewacze wody Defro

Wygodny sposób na przechowywanie wody grzewczej? Nowoczesne podgrzewacze wody Defro! Współpracują z różnymi rodzajami kotłów, a nawet z pompą ciepła. W tym dziale naszego sklepu internetowego znajdziesz je w kilkunastu wersjach do wyboru. Poszczególne modele różnią się między sobą pojemnością, wymiarami oraz klasą efektywności energetycznej. Ich wspólnym mianownikiem jest prosty montaż. Przeczytaj, dlaczego jeszcze warto zainstalować je w swoim gospodarstwie domowym.

Czym są podgrzewacze wody Defro?

Podgrzewacze wody Defro, określane inaczej jako bufory lub zbiorniki buforowe, to urządzenia służące do gromadzenia i przechowywania nadmiaru ciepłej wody grzewczej, która może pochodzić z różnych urządzeń. Źródła ciepła przystosowane do zasilania podgrzewaczy to między innymi kotły zasypowe, pelletowe czy na ekogroszek. Ponadto woda magazynowana w ogrzewaczach może być transportowa z – coraz częściej instalowanych w polskich domach – pomp ciepła.

Urządzenia Defro, które zamieściliśmy w tym dziale naszego sklepu internetowego, są przeznaczone do zainstalowania w kotłowniach. W zależności od modelu, który wybierzesz, podgrzewacz możesz zawiesić na ścianie lub postawić na podłodze. Obudowa urządzeń jest demontowalna, co ułatwia ewentualną naprawę urządzenia. A dzięki króćcom umieszczonym u podstawy podgrzewacza w prosty sposób podłączysz urządzenie do wybranego systemu grzewczego Defro.

Podgrzewacze Defro – dlaczego warto je kupić w naszym sklepie internetowym?

  • Różnorodne modele.

Dzięki temu, że w Bridom.pl znajdziesz podgrzewacze Defro o pojemnościach od 60 do aż 1000 l, bez problemu wybierzesz model najbardziej odpowiedni do zamontowania w Twoim gospodarstwie domowym. Żeby jeszcze bardziej ułatwić instalację i dopasowanie urządzenia do konkretnego pomieszczenia, proponujemy Ci zbiorniki buforowe w dwóch wersjach: stojącej i wiszącej.

  • Szybka wysyłka.

Większość produktów umieszczonych w tej kategorii naszego sklepu internetowego wyślemy do Ciebie już w ciągu 24 godzin od daty złożenia zamówienia!

  • Wygodna płatność.

Przelew tradycyjny lub internetowy, przedpłata lub płatność przy odbiorze – wybierz najbardziej dogodną dla Ciebie formę płatności.