Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Bradas

Firma "BRADAS" powstała i rozpoczeła swoją działalność  w 1989 roku. Siedziba firmy znajduje się w południowo-zachodniej części Polski, województwo Opolskie, Olesno.

Jesteśmy jednym z największych importerów węży PVC w Europie. Od 1989 roku zajmujemy się profesjonalnie importem, eksportem i dystrybucją węży i armatury różnego przeznaczenia w ogrodnictwie, rolnictwie i przemyśle.

Jesteśmy generalnym dystrybutorem kilkunastu firm z całej Europy i Azji. Nasza oferta obejmuje szeroką gamę armatury ogrodniczej, węży, narzędzi, złączy technicznych oraz wiele innych artykułów.

Przez kilkadziesiąt lat szeroko rozbudowywaliśmy asortyment zgodnie z naszym hasłem "Garden care". Poprzez długoletnią i rzetelną działalność oraz elastyczną współpracę z naszymi kontrahentami, firma "BRADAS" od lat zajmuje czołowe miejsce na rynku Europejskim.

Misją firmy jest wprowadzanie na rynek produktów o najwyższej jakości, funkcjonalności oraz w stylistyce zgodnej z najnowszymi trendami branżowymi, jednocześnie konkurencyjnych pod względem ceny w stosunku do najbardziej cenionych i znaczących konkurentów z branży akcesoriów ogrodowych i technicznych.

Systematycznie rozbudowywana przestrzeń magazynowa wysokiego składowania to obecnie 20 000m2. Wysoko wykwalifikowany personel, profesjonalny system magazynowania, dystrybucji i logistyki zapewnia najlepszą obsługę klienta w każdym momencie.