Obecnie łazienka nie służy wyłącznie do tego, aby wykonywać w niej podstawowe fizjologiczne i higieniczne czynności. Pomieszczenie to stało się w dzisiejszych czasach również strefą wypoczynku i relaksu. W związku z tym musi prezentować się schludnie i estetycznie. To, jak chętnie przez naszych klientów wybierane są baterie wannowe wolnostojące, wynika w głównej mierze właśnie z tego powodu. Produkty te przeznaczone są bowiem do wanien wolnostojących, które kojarzą się z luksusem i elegancją w pokojach kąpielowych. Aby zapewnić maksymalną funkcjonalność, należy jednak zwrócić uwagę na ich wyposażenie, którego wyjątkową część stanowią baterie wannowe wolnostojące. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą tych artykułów, dostępną w naszym sklepie.

Jakie zastosowanie mają baterie wannowe wolnostojące?

Baterie wannowe wolnostojące to elementy wyposażenia luksusowych wanien wolnostojących. Tego rodzaju wanny zajmują stosunkowo sporo przestrzeni, jednak ich walory estetyczne sprawiają, że w swojej łazience pragnie je mieć coraz więcej osób. Wanny wolnostojące cechują się tym, że mogą świetnie wpisać się zarówno we wnętrze w stylu nowoczesnym, jak i vintage czy nawet glamour. Wszystko zależy od odpowiedniego doboru ceramiki, a także dekoracji danego pomieszczenia.

Tego rodzaju wanny można zamontować na wiele różnych sposobów, przykładowo na samym środku pomieszczenia, jak i blisko ściany. Aby jednak instalacja wanny przebiegła pomyślnie, warto zainteresować się budową instalacji wodno-kanalizacyjnej w łazience, a z tym ściśle wiąże się armatura łazienkowa, czyli również bateria wannowa.

Jak montuje się baterie wannowe wolnostojące?

W przypadku wanien wolnostojących, armatura łazienkowa w formie baterii wolnostojących to tak naprawdę oczywisty wybór. Baterie wannowe podłogowe tworzą z wannami wolnostojącymi wręcz idealny komplet. W przypadku niektórych produktów tego rodzaju możliwy jest także ich montaż przy ścianie, dzięki czemu mogą nadawać się również do niewielkich łazienek.

Aby montaż baterii wannowych wolnostojących był możliwy, niezbędne jest dostosowanie instalacji wodnej, a także poprowadzenie przyłączy. Baterie wannowe wolnostojące z reguły montuje się bowiem bezpośrednio w podłodze.

Funkcje, w które wyposażone są baterie wannowe wolnostojące dostępne w naszym sklepie

Producenci armatury łazienkowej starają się wymyślać coraz to nowe elementy, które mają na celu poprawić komfort użytkowania, a także zapewnić energooszczędność. Wśród ciekawych możliwości, jakie niosą za sobą baterie wannowe wolnostojące, które oferujemy, wymienić można perlator, zwany też aeratorem bądź napowietrzaczem. To niewielkie urządzenie zbudowane z sitka o drobnych oczkach, a także metalowego pierścienia, ma za zadanie napowietrzać strumień wody, który wypływa z wylewki. Dzięki działaniu perlatora strumień wody może być silny i szeroki, przy jednoczesnym oszczędzaniu wody.

Wśród bardzo ciekawych udogodnień, w które wyposażone są baterie wannowe wolnostojące z naszego sklepu, warta uwagi jest także obrotowa wylewka 360 stopni. Zastosowanie tego rodzaju mechanizmu przekłada się na niezwykłą wygodę użycia, a także ogromne możliwości montażowe.

Postaw na baterie wannowe wolnostojące z Bridom.pl

Wybór baterii, która będzie jednocześnie funkcjonalna, a także prezentowała się stylowo, może okazać się nie lada wyzwaniem. Na szczęście asortyment naszego sklepu obejmuje niezwykle ciekawe propozycje baterii wannowych, niosących za sobą nie tylko walory estetyczne, lecz także całą gamę przydatnych funkcji. Dostępne baterie wannowe wolnostojące występują w różnych wariantach kolorystycznych, a także różnią się od siebie stylistyką. Ponadto, są to produkty o bardzo wysokiej jakości, które posłużą przez lata, czego dowodem może być długa, co najmniej kilkuletnia gwarancja w przypadku każdego z nich.