Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Auraton

Auraton pomoże Ci stworzyć energooszczędny dom - zarówno podczas jego budowy, jak i w procesie przekształcania mieszkania. Dostarczamy proste systemy, które zwiększają komfort korzystania z tego, co niezbędne do życia: ogrzewania i klimatyzacji. Jeśli wolisz grzejniki i kaloryfery, wykorzystaj elektroniczną głowicę termostatyczną i regulator temperatury (termostaty) Auraton. Jeśli natomiast Twoim marzeniem jest ogrzewanie podłogowe, załóż siłowniki termoelektryczne Vela na rozdzielacz ogrzewania podłogowego oraz podłącz listwę sterującą podłogówką AURATON Virgo lub Taurus. Niezależnie od sposobu ogrzewania, możesz nim łatwo sterować za pomocą regulatorów pokojowych Auraton. 
Inteligentny dom z Auraton - oferta urządzeń
Proponujemy: 

  • sterowniki do pompy C.O, 
  • siłowniki termoelektryczne do podłogówki.
  • regulatory temperatury,
  • listwy do sterowania ogrzewaniem podłogowym,
  • inne urządzenia, w tym na przykład: elektroniczne głowice grzejnikowe, obudowy dla listwy sterującej, anteny i klamki okienne wyposażone w nadajnik radiowy. 

System automatyki domowej a wysoka jakość codzienności
Nasz asortyment jest praktyczny i łatwy do zamontowania oraz obsługiwania. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na urządzenia przewodowe czy bezprzewodowe, zaproponujemy Ci korzystną, konkurencyjną cenę. Współpracujemy w oparciu o umowę B2B, podnosząc komfort nie tylko w domach, ale też w biurach, zakładach pracy i instytucjach.
Poza wygodą, szukasz też oszczędności? Rozbudowana, energooszczędna automatyka domu przekłada się na niższe rachunki. Oferta Auraton to dyskretnie pracujące urządzenia, które obniżą Twoje kosztyi i zwiększą poczucie bezpieczeństwa. Jeśli chcesz mieć kontrolę nad ogrzewaniem i ograniczyć koszty, zapoznaj się z rodzajami dostępnych urządzeń i szczegółowymi informacjami w opisach produktów.