Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Grafit to kolor równie elegancki co czerń, ale mniej intensywny i łatwiejszy w zaaranżowaniu wnętrza ze względu na możliwość łączenia go z jasnymi kolorami. Nowoczesne kuchnie loftowe i industrialne pełne są szarości, metalicznego połysku, czerni i szkła. Zlewozmywaki grafitowe podkreślą charakter takich wnętrz, a dodatkowo są bardzo funkcjonalne, bo z uwagi na ciemny kolor wszelkie przebarwienia i zabrudzenia są mniej widoczne. Można łączyć je z sosnowymi blatami, ale także z ciemnym i czarnym umeblowaniem. W naszym sklepie mamy bogatą ofertę grafitowych zlewozmywaków jednokomorowych i z dwiema komorami, dlatego z pewnością znajdziesz odpowiedni model do swojego wnętrza, który nada mu odrobiny elegancji i podkreśli nowoczesny charakter.

Zlewozmywaki — grafit czy czerń?

Ciemne zlewozmywaki coraz częściej wybierane są do domowych kuchni, w których dominuje styl nowoczesny. Wykonane są zazwyczaj z granitu, który jest bardzo wytrzymałym materiałem na obicia, przebarwienia i skoki temperatur. Czarne zlewy będą pasowały do całkowicie ciemnych kuchni, w których dominują metaliczne połyski i szkło, a zlewozmywaki grafitowe dobrze będą wyglądały także przy jasnych blatach i w eklektycznych wnętrzach, dlatego uznawane są za bardziej uniwersalne. Oba kolory są na tyle ciemne, że łatwo zachować takie zlewy w czystości, dlatego przy wyborze odpowiedniego zlewozmywaka można kierować się wymogami estetycznymi, bo niezależnie od odcienia są bardzo funkcjonalne. 

Zlewy grafitowe — różnorodność oferty

Zlewy grafitowe dostępne są w formie niewielkich okrągłych i czworokątnych jednokomorowych zlewów, które sprawdzą się w kawalerkach i małych kuchniach. Bardziej rozbudowane modele to kombinacje dwóch komór i ociekacza, które zdecydowanie cieszą się popularnością wśród zlewów wybieranych przez wielbicieli gotowania do przestronnych kuchni. Z założenia zlewy nie są dekoracyjnym elementem, ale w naszej ofercie mamy także zlewozmywaki grafitowe, które łączą elegancję tego koloru ze wzorzystym zabudowaniem imitującym dekoracyjne kafle. Każdy model cechuje wysoka jakość wykonania, a przy odpowiedniej pielęgnacji zlewy z granitu posłużą przez lata.

Z czym łączyć zlewy grafitowe?

Grafitowy zlewozmywak będzie pasował do naturalnego drewna, szarości i szkła. W industrialnych kuchniach można go zestawić z elementami metalowymi z połyskiem i z ciemnym marmoryzowanym blatem. Jasne kuchnie w stylu skandynawskim również dobrze będą wyglądały z grafitowym zlewem, szczególnie jeśli w aranżacji wnętrza będą już inne ciemniejsze akcenty — uchwyty czy akcesoria. Grafit korzystnie komponuje się też z ziemistymi kolorami ścian i surowymi wykończeniami, a w tym ścianami z cegły lub betonu dekoracyjnego. Zlewozmywaki grafitowe warto przełamywać akcesoriami kuchennymi, które mają wyrazisty kolor czy złocisty połysk, a dzięki temu rozjaśniają wnętrze.

Zlewozmywaki czarne w ofercie bridom.pl

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą w naszym sklepie, dzięki której zainspirujesz się do wyboru odpowiedniego wyposażenia zarówno zlewozmywaków, jak i baterii oraz niezbędnych akcesoriów kuchennych. Wszystkie grafitowe modele wykonane są z najwyższej jakości materiałów, które przy odpowiedniej pielęgnacji z pewnością posłużą Ci przez lata. Są odporne na gwałtowne zmiany temperatur i przebarwienia, dlatego łatwo zachować je w czystości. Zlewy grafitowe do kuchni z pewnością zadowolą wielbicieli surowych wnętrz, ale także nadadzą nowoczesnego akcentu w jasnych kuchniach, gdzie dominują ziemiste kolory i drewno.