W każdym gospodarstwie domowym niezbędny jest dostęp do ciepłej wody użytkowej. Dlatego dbając o komfort swój oraz pozostałych domowników, należy zdecydować się na jeden ze sposobów ogrzewania jej. W wielu budynkach niemożliwe jest poprowadzenie instalacji ogrzewania centralnego, które nie tylko zapewnia przyjemną temperaturę w domu, lecz także ciepłą wodę. W takiej sytuacji warto zdecydować się na wydajne, energooszczędne i solidne rozwiązanie, jakim są podgrzewacze wody 75 l. To urządzenia dostępne w ofercie Bridom.pl, które zapewniają ciepłą wodę o temperaturze wybranej przez domowników. Do tego nie zużywają dużo energii elektrycznej i są solidne, dzięki wykorzystaniu najwyższej klasy materiałów.

Podgrzewacze wody 75 l – rodzaje

W ofercie Bridom.pl można znaleźć różne rodzaje podgrzewaczy wody. Pierwszym z nich jest bojler elektryczny, który charakteryzuje się tym, że w jego wnętrzu znajduje się grzałka. To ona odpowiada za podgrzewanie wody. Odmiana ta także pozwala na regulację temperatury, co jest dużą zaletą tych urządzeń. Elektryczne podgrzewacze wody 75l dostępne są w różnych wariantach mocy od 3,5 kW do 24 kW. Kolejny rodzaj to podgrzewacze wody 75 litrów dwupłaszczowe, które wyposażone są w zasilanie z centralnego ogrzewania. Ostatnią odmianą są bojlery z wężownicą. W ich wnętrzu ulokowana jest charakterystyczna rura wygięta w literę „U”. To ona nagrzewa wodę. W starszych modelach rozwiązanie to było nieefektywne ze względu na małą powierzchnię rury. Jednak obecnie stosowane są ulepszone warianty, które zapewniają maksymalną wydajność.

Podgrzewacze wody 75 litrów – z czego się składają?

Najpopularniejsze podgrzewacze wody to te elektryczne. Ich konstrukcja jest bardzo prosta, dlatego też są to urządzenia cechujące się niską awaryjnością. Składają się ze zbiornika, który może być wykonany ze stali nierdzewnej, ocynkowanej lub pokryty emalią ceramiczną. Ponadto, izolacja w podgrzewaczach wody jest bardzo istotnym elementem. Dzięki niej podtrzymywana jest temperatura wody, a do tego zapobiega ona wyciekowi cieczy. Jak już zostało wspomniane, w elektryczne podgrzewacze wody 75 litrów wyposażone są także w jedną lub dwie grzałki. Jeśli zdecydujesz się na wersję z dwoma elementami, możesz liczyć na szybsze nagrzewanie wody. Natomiast kiedy dojdzie do usterki jednej z nich, druga wciąż będzie pełnić swoje zadanie, zapewniając domownikom ciepłą wodę. Bojlery 75l mają także wylot, przez który odprowadzana jest woda oraz wlot, który ją doprowadza do urządzenia.

Bojlery do wody 75l – gwarancja energooszczędności i wydajności

Decydując się na bojlery 75l z asortymentu Bridom.pl, można mieć pewność, że urządzenia te będą wydajne i solidnie wykonane. Oferujemy bojlery do wody 75l wyłącznie wysokiej jakości, które zostały wyprodukowane przez renomowane marki, które dołożyły wszelkich starań, aby sprzęty te były bezawaryjne i skuteczne każdego dnia. Wyposażone w termostat modele zapewniają oszczędność energii. Dzięki temu, że włączają grzałkę tylko wtedy, kiedy nastąpi spadek temperatury wody, a nie przez cały czas, można zaoszczędzić spore sumy na rachunkach za prąd. Do tego umożliwiają ustawienie optymalnej dla domowników temperatury wody. Co więcej, urządzenia te są w pełni bezpieczne dla użytkowników. Mają certyfikaty zgodności z wytycznymi UE dotyczącymi standardów bezpieczeństwa elektrycznego i ochrony użytkownika.

Podgrzewacze wody 75l – pojemność odpowiednia dla domowników

Przed podjęciem decyzji o zakupie danego podgrzewacza ciepłej wody użytkowej warto dobrze przemyśleć, jaka pojemność będzie najlepsza dla danego gospodarstwa domowego czy biura. Bojlery do wody 75 l sprawdzą się na pewno w przypadku dwuosobowej rodziny. Jeśli jednak potrzebne są mniejsze warianty, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, gdzie dostępne są takie podgrzewacze wody 60 L. Jeśli chodzi o rodziny czteroosobowe, warto zwrócić uwagę na podgrzewacze wody 80 L lub bojlery 100 L. Podgrzewacze wody 75l z Bridom.pl to rozwiązanie uniwersalne, które sprawdzi się zarówno w domu, mieszkaniu, biurze czy pomieszczeniach socjalnych, jak i wielu innych miejscach, gdzie potrzebny jest dostęp do ciepłej wody użytkowej. W poszukiwaniu solidnych, wydajnych i energooszczędnych bojlerów, warto zapoznać się z naszą ofertą i wybrać wariant, który będzie odpowiedni dla danego gospodarstwa domowego. To bezpieczne urządzenia w atrakcyjnych cenach dla każdego.