Wijas

Wijas s.j. jest firmą rodzinną założoną w 1971 roku.
Początkowo świadczyła usługi narzędziowe. W 1980 r. uruchomiono produkcję artykułów gospodarstwa domowego.
W 1998 r. rozpoczęła produkcję przepływowych ogrzewaczy wody PERFECT.

Firma podlega ciągłej modernizacji unowocześniając park maszynowy, wprowadza do produkcji nowe technologie i rozwija sieć sprzedaży.
Do produkcji naszych wyrobów używamy komponentów wyłącznie renomowanych producentów. Każdy wyprodukowany ogrzewacz podlega rygorystycznej kontroli jakości przed opuszczeniem działu montażu.

Pozwoliło to zmniejszyć do minimum awaryjność naszych produktów.
Ponadto posiadamy rozbudowaną sieć serwisową naszych ogrzewaczy składającą się z 170 punktów serwisowych.
Nasze produkty zostały docenione przez klientów dzięki czemu dwukrotnie otrzymaliśmy nagrodę Laur Konsumenta.

Wijas – profesjonalny producent godny Twojego zaufania

Jako firma Wijas tworzymy nasze produkty z należytą starannością oraz dbałością o każdy detal. Specjalizujemy się w wąskiej dziedzinie podgrzewaczy wody, czyli systemów niezbędnych w każdym domu do codziennego funkcjonowania. Wiedząc, jak duża odpowiedzialność spoczywa na nas, kontrolujemy pracę naszych wykwalifikowanych pracowników, a także dbamy o to, aby wyprodukowane urządzenia spełniały najbardziej surowe normy. Bezpieczeństwo i komfort naszych Klientów stanowią dla nas priorytet będący wyznacznikiem sukcesu marki Wijas. Już samo określenie “producent” wzbudza w nas wzmożoną ostrożność, czujność jak również precyzję w działaniu. Kochamy to, co robimy, dlatego nasza praca jest naszą pasją, a nie zwykłym zawodem. Poznaj nasze ogrzewacze wody użytkowej i zyskaj pewność, że z naszą instalacją w Twoim domu nigdy nie zabraknie ciepłej wody.

Wijas produkty, które nie zawodzą

Nadrzędnym celem firmy Wijas od zawsze było i jest nadal produkowanie bezawaryjnych systemów grzewczych. Dzięki tej idei wszystkie produkty powstają w duchu nowoczesnych, innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Spełniają przy tym oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników, którzy częstokroć inspirują nas do poszukiwania kolejnych technik produkcyjnych. Nie bez powodu zaufały nam tysiące zadowolonych Klientów oceniających podgrzewacze wody jako solidne, trwałe, wytrzymałe, a nawet niezniszczalne.

Oczywiście wspomniana wcześniej bezawaryjność ogrzewania wynika z jego jakości, ale również z odpowiedniej dbałości o nie. Ta zaś leży po stronie użytkowników i nie wymaga od nich nadmiernej uwagi. Wystarczy, że zadbasz o wymianę komponentów ulegających naturalnemu zużyciu na nowe. Ponadto raz w roku warto wykonać proces odkamieniania podgrzewaczy, który nie zajmie Ci wiele czasu.

Sprawdź również: