Podstawowe funkcje zlewozmywaków kuchennych nie zmieniły się nawet po spopularyzowaniu zmywarek do naczyń. Armatura kuchenna nadal jest niezbędna do mycia naczyń, płukania ich, przemywania produktów spożywczych. Dostępne na rynku zlewozmywaki z ociekaczem mogą usprawnić te wszystkie czynności, podnosząc komfort codziennego korzystania z kuchni! W bridom.pl oferujemy rozmaite modele zlewów ociekaczami, więc z łatwością znajdziesz ten, który najlepiej celuje w potrzeby Twoje i Twojej rodziny, a do tego atrakcyjnie pasuje do wystroju kuchni. Wykonane z różnych materiałów i różniące się wielkością, kształtem oraz kolorem zlewy z ociekaczem to wygoda bez rezygnacji z kuchennej estetyki!

Zlewozmywak z ociekaczem i jego przeznaczenie

Główną cechą wyróżniającą zlewozmywaki z ociekaczem na tle pozostałej armatury kuchennej jest dodatkowe miejsce obok komory zlewu. Jest to przestrzeń, która może służyć do ustawienia zewnętrznej suszarki lub jako miejsce bezpośrednio do suszenia naczyń bądź opłukanego pożywienia. W zależności od modelu zlewozmywak z ociekaczem może mieć dodatkowy odpływ dla ociekacza lub mieć lekko pochyłą formę, żeby woda samoistnie z niego spływała. To rozwiązanie doskonale sprawdzające się podczas mycia naczyń, kiedy chcesz przyspieszyć ich suszenie, ale też do suszenia wypłukanych owoców i warzyw, a nawet do rozmrażania mrożonej żywności. Ociekacz przyspiesza i ułatwia niektóre zdania, a jednocześnie pozwala uniknąć moczenia blatu.

Zlewy z ociekaczem - armatura w wielu wariantach

Tak jak wszystkie zlewozmywaki kuchenne, tak i zlewozmywak z ociekaczem jest dostępny w wielu modelach, które różnią się od siebie nie tylko rozmiarem, kształtem i kolorem, ale też materiałem wykonania. Armatura z ociekaczem jest tworzona zarówno z powszechnej stali, jak i z modnego granitu. W bridom.pl znajdziesz też zlewozmywaki z nowoczesnego materiału Tectonite. Odmienne rodzaje surowców przekładają się na mnogość wersji kolorystycznych i zróżnicowany design poszczególnych modeli. Ponadto dostępne są zlewozmywaki z ociekaczem i z miejscem na montaż baterii i dostosowane do użytku z baterią zewnętrzną. Wiele modeli jest wyposażonych w automatyczne korki, a niektóre są dostosowane do montażu młynka na odpady.

Jak wybrać zlewozmywak z ociekaczem?

Wybierając zlewozmywak z ociekaczem, kieruj się tymi samymi kryteriami, które bierzesz pod uwagę w innych przypadkach. Najważniejsze jest dopasowanie zlewu do blatu i całej kuchni pod względem wielkości i kształtu. Pamiętaj przy tym, że choć zlewy z ociekaczem zajmują więcej miejsca, to pozwalają ograniczyć przestrzeń wykorzystywaną na suszarkę. Jeśli masz pewność co do wymiarów i rodzaju zlewozmywaka, zdecyduj, po której stronie powinien znajdować się ociekacz, żeby gwarantować Ci komfort działania. Zastanów się też nad opcjami dodatkowymi, takimi jak automatyczny korek czy młynek do odpadów. Kiedy ustalisz, jakie funkcje zlewu są dla Ciebie najważniejsze, dopiero wtedy możesz skupiać się na stronie wizualnej.

Zlewozmywaki z ociekaczem w bridom.pl

W bridom.pl dostępne są zlewozmywaki z ociekaczem niemal w każdej odsłonie. Oferujemy modele wykonane z granitu, stali szlachetnej oraz syntetycznego materiału Tectonite. Proponowane zlewy różnią się od siebie przede wszystkim wielkością, kształtem i kolorem. Oferujemy modele kwadratowe, prostokątne i okrągłe, jedno- i dwukomorowe oraz 1,5-komorowe. Ponadto możesz wybrać zlewozmywak z ociekaczem wyposażony w otwór na baterię lub jego pozbawiony. To tylko najważniejsze różnice pomiędzy poszczególnymi modelami, dlatego zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą. Dzięki jej różnorodności możesz mieć pewność, że znajdziesz zlew spełniający Twoje oczekiwania, a jednocześnie dopasowany do Twojej kuchni i Twojego stylu życia.