Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Cieszące się rosnącą popularnością zlewozmywaki podwieszane to elegancki pomysł na dyskretny montaż armatury kuchennej. Jest to rozwiązanie pozwalające zachować maksymalną schludność i porządek, jednocześnie ograniczając widoczność elementów funkcyjnych. Taki zabieg pozwala skupić się na elementach podnoszących estetykę wnętrza. Zlewozmywaki montowane w blacie, ale od spodu, ułatwiają zachowanie czystości i higieny. Są łatwe w czyszczeniu i dogodne w codziennym użytkowaniu. To także rewelacyjna opcja eksponowania eleganckiego blatu. Nowoczesny podwieszany zlewozmywak to rozwiązanie dla Ciebie, jeśli preferujesz styl minimalistyczny lub stawiasz na elegancję w pełnym wydaniu!

Gdzie sprawdza się podwieszany zlewozmywak?

Ze względu na swój minimalistyczny charakter podwieszany zlewozmywak jest doskonałym wyborem do kuchni urządzonej w nowoczesnym stylu. Będzie pasował do wnętrz glamour, w których unika się ekspozycji zbędnych elementów funkcyjnych. Świetnie odnajdzie się zarówno w pomieszczeniach niewielkich, jak i przestronnych. W tych pierwszych zapewni więcej miejsca do wykorzystania na blacie. Należy jednak pamiętać, że tego typu zlewozmywaki kuchenne nadają się wyłącznie do blatów z odpowiednio odpornego materiału. Muszą to być meble przystosowane do kontaktu z wodą, ponieważ korzystając ze zlewu podwieszanego, nie da się uniknąć zwilżenia blatu. Najlepiej sprawdzą się blaty granitowe, marmurowe, konglomeratowe.

Zlewozmywaki podwieszane i ich różne modele

Dostępne zlewozmywaki podwieszane pod blatem tak samo jak modele wpuszczane, mogą składać z się z jednej lub kilku komór. Najczęściej mają kształt kwadratowy lub prostokątny. Większość modeli dostępnych aktualnie na rynku to zlewy wykonane z granitu, stali szlachetnej lub materiału kompozytowego Tectonite. W zależności od surowca inne są opcje kolorystyczne armatury. Poza klasycznymi tonacjami czerni, grafitu, bieli i srebra, możesz znaleźć zlewozmywaki podwieszane szare lub beżowe. Modele stalowe mają różne wykończenia, w tym popularną powierzchnię satynową  Takie szczegóły mają znaczenie nie tylko dla ostatecznego wyglądu zlewozmywaka, ale też dla sposobu jego pielęgnacji.

Jak wybrać podwieszany zlewozmywak?

Decydując się na zlewozmywak podwieszany, należy dokładnie wymierzyć przestrzeń dostępną w szafce. Warto dobierać zlewozmywaki podwieszane pod blatem do wystroju całego wnętrza. Choć wydają się niemal niewidoczne, to jednak wpływają na spójność aranżacji. Koniecznie kieruj się też własną wygodą. Wybierz materiał, który najłatwiej będzie Ci utrzymać w czystości. Tak jak w przypadku pozostałych rodzajów, tak i podwieszany zlewozmywak można uzupełnić o praktyczne elementy, np. ociekacz. O dodatkowych akcesoriach warto pomyśleć jeszcze przed montażem armatury tak, żeby zaplanować i prawidłowo wymierzyć dostępną przestrzeń. 

Zlewozmywaki podwieszane w bridom.pl

Na asortyment naszego sklepu składają się zlewozmywaki podwieszane pod blatem, produkowane ze wszystkich wspomnianych wcześniej surowców. Dzięki temu masz dostęp do pełnej palety barw i faktur. Pomoże Ci to znaleźć model, który najlepiej wpasuje się w wystrój kuchni, jednocześnie odpowiadając Twoim osobistym oczekiwaniom. W ofercie znajdują się zlewozmywaki podwieszane jedno- i dwukomorowe, różniące się wymiarami i kształtem. Obok kwadratów i prostokątów proponujemy też zlewy zaokrąglone. Część modeli jest wyposażonych w estetyczne osłony odpływu oraz w syfony. Niektóre mają również rollmatę, która podnosi funkcjonalność, pozwalając pracować na dwóch poziomach.