Dostępne w naszej ofercie zlewozmywaki orzechowe rozjaśnią każdą kuchnię, wprowadzając do niej odrobinę elegancji. Różnorodność modeli w tym kolorze pozwoli Ci dobrać odpowiedni zlew do małej przestrzeni kuchennej w kawalerce, jak i do przestronnej, nowoczesnej kuchni z wyspą. Bez problemu znajdziesz orzechowy zlew, który dopasujesz do własnych potrzeb i do trybu życia całej rodziny. Jasne zlewy to fantastyczna propozycja dla wielbicieli wnętrz w stylu skandynawskim, rustykalnym czy boho. Są świetne także dla osób, które stawiają na przytulne i pastelowe kuchnie, w których ważne są naturalne materiały i stonowane kolory. Do zlewozmywaków orzechowych wspaniale będą pasowały meble z sosnowego drewna, jasne blaty kuchenne i wyposażenie w kolorach écru, beżowym czy jasnobrązowym.

Z czym łączyć zlewozmywaki orzechowe?

Drewniane meble, pastelowe kolory i jasne blaty zdecydowanie dominują w przytulnych domowych przestrzeniach urządzonych w stylu skandynawskim, boho czy rustykalnym. Jasne kuchnia na pewno będzie dobrym miejscem na zlewozmywaki orzechowe. W ciemnych aranżacjach będą natomiast stanowiły elegancki kontrast. Jeśli lubisz spędzać czas wolny, gotując i piekąc potrawy, to warto postawić na duży zlewozmywak z dwiema komorami. W ten sposób zapewnisz sobie swobodę podczas przygotowywania posiłków. Zlewozmywaki orzechowe zamontowane na jasnych blatach można przełamać wyraźnym kolorystycznym akcentem, na przykład dobierając nieszablonowe akcesoria, które ożywią stonowaną przestrzeń. Sprawdzą się np. ciemne baterie kuchenne. Orzechowe zlewozmywaki będą także dobrze wyglądały z drewnianymi szafkami i tekstylnymi dekoracjami z naturalnych materiałów.

Jak wybrać odpowiedni zlewozmywak orzechowy?

Wybierając zlewozmywak do konkretnej kuchni, musisz przede wszystkim dopasować go do instalacji wodnej i możliwości montażowych, jakie dają konkretne modele zlewów. Po ustaleniu typu armatury możesz dopiero skupić się na jej pozostałych właściwościach. Rozmiar i głębokość dopasuj do indywidualnych potrzeb. Znaczenie będą miały również meble, które znajdą się wokół zlewozmywaka. Ważna jest ogólna aranżacja pomieszczenia i dobór zlewu o wielkości, która najlepiej pasuje do blatu oraz pozostałych mebli kuchennych. Głębokość zlewozmywaka przełoży się na komfort korzystania z niego, dlatego dopasuj ją m.in. do własnego wzrostu.

Jak i czym czyścić zlewozmywaki orzechowe?

Mimo oryginalnego odcienia zlewozmywaki orzechowe nie wymagają specjalistycznej pielęgnacji. Podobnie jak zlewy białe lub beżowe, tak i modele orzechowe są narażone zabarwienia powodowane niektórymi substancjami, np. sokiem z buraków. Mimo to sposób mycia i rodzaj rekomendowanych preparatów czyszczących należy dostosować nie do koloru, ale przede wszystkim do materiału, z jakiego wykonana jest armatura. Uniwersalnym i bezpiecznym środkiem do mycia zlewozmywaków jest zwykły płyn do mycia naczyń z ciepłą wodą. Możesz też użyć profesjonalnego, łagodnego mleczka przeznaczonego do mycia armatury wyprodukowanej z określonego surowca. Pamiętaj o miękkiej ściereczce, którą nie zarysujesz powierzchni zlewu! W razie poważniejszych zabrudzeń myj zlew tak, jak rekomenduje to jego producent.

Zlewozmywaki orzechowe w ofercie bridom.pl

Każdy zlewozmywak orzechowy z naszej oferty wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, a przy odpowiedniej pielęgnacji z pewnością posłuży Ci przez lata. Modele w kolorze orzechowym to głównie zlewy kwadratowe i prostokątne. Oferujemy klasyczne rozwiązania jedno-, dwu- lub półtorakomorowe z ociekaczem bądź bez niego. Wszystkie zlewozmywaki orzechowe są odporne na wysokie temperatury, przebarwienia i promienie UV. Wykonane są z fragranitu i zabezpieczone technologią Sanitized, dzięki czemu minimalizują rozwój bakterii i drobnoustrojów, a także ułatwiają zachowanie stosownej higieny. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu, która dostarczy Ci inspiracji do wyboru idealnego jasnego wyposażenia zarówno zlewozmywaków, jak i baterii oraz niezbędnych akcesoriów kuchennych.