Zlewozmywaki onyx

Wielbiciele wnętrz w stylu loft często stawiają ciemne wyposażenie i metalowe meble. Do takiej kuchni zdecydowanie będzie pasował zlew onyx, czyli melanżowy grafit z odrobiną połysku. Onyx jest elegancki i surowy zarazem, dlatego trudno o lepszy model do industrialnej przestrzeni. W naszej ofercie znajdziesz różne modele i wymiary zlewozmywaków w tym kolorze, dzięki czemu na pewno dobierzesz dla siebie idealny model. Ciemne zlewy wykonane są zazwyczaj z granitu i cechuje je duża wytrzymałość na zmiany temperatur i odporność na obicia. Dodatkowo zlewozmywak onyx łatwo zachować w czystości.

Kuchenny zlewozmywak: onyx, czerń i grafit

Minimalizm w kuchni to nie tylko proste formy mebli i niewielka ilość elementów dekoracyjnych. To także stonowane kolory. Grafit, czerń, onyx i szarości na pewno stworzą spójne nowoczesne wnętrze. Jeśli zdecydujesz się na szare blaty i zlewozmywak typu onyx lub grafit, to warto dodać do kompozycji połyskujące elementy, na przykład pozłacane uchwyty i baterie, które nieco ożywią minimalistyczną aranżację. Przy zakupie zlewozmywaka dobrze jest określić estetyczne wymagania dotyczące koloru, ale także oszacować, jaką przestrzeń może zajmować zlew, oraz czy potrzebny jest model dwukomorowy, czy mały, jednokomorowy w zupełności wystarczy.

Zlewozmywaki onyx w ofercie bridom.pl

Każdy ciemny zlew onyx z naszej oferty wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, a przy odpowiedniej pielęgnacji z pewnością posłuży Ci przez lata. Modele onyxowe to formy okrągłe i klasyczne rozwiązania jedno- oraz dwukomorowe z ociekaczem, a każdy z nich odporny jest na wysokie temperatury, przebarwienia i promienie UV. Wykonane są z fragranitu i zabezpieczone technologią Sanitized, dzięki czemu minimalizują rozwój bakterii i drobnoustrojów i ułatwiają w zachowaniu odpowiedniej higieny. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą w naszym sklepie, dzięki której zainspirujesz się do wyboru idealnego wyposażenia zarówno zlewozmywaków, jak i baterii oraz niezbędnych akcesoriów kuchennych.