Chcesz wprowadzić innowacyjne rozwiązania do swojej kuchni? Nasze zlewozmywaki jednokomorowe granitowe to idealna odpowiedź na Twoje potrzeby. Prostota, a zarazem ponadczasowa elegancja naszych granitowych modeli stanowi połączenie praktycznej funkcjonalności z trwałym pięknem. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z serią naszych zlewozmywaków jednokomorowych granitowych, którą znajdziesz na stronie naszego internetowego sklepu Bridom.pl. Prezentujemy tam rozmaite modele zlewozmywaków w wyjątkowo przystępnych cenach. Wzbogać swoją kuchnię o funkcjonalne wyposażenie w dobrym stylu. Sprawdź sam/a!

Zlewozmywaki jednokomorowe granitowe – zastosowanie

Zlewozmywaki jednokomorowe granitowe doskonale sprawdzą się zwłaszcza w niewielkich metrażowo aneksach kuchennych. Jedna komora w zupełności wystarczy w domach ze zmywarką lub takich, gdzie nie gotuje się zbyt często, przez co taki zlew nie wpłynie znacząco na wykonywanie codziennych czynności. Zlewy jednokomorowe stalowe znajdziesz u nas w różnych kształtach, przez co będą pełnić nie tylko praktyczną, ale i dekoracyjną funkcję dopasowaną do Twoich potrzeb oraz kształtu kuchni. Dzięki nim stworzysz u siebie optymalną przestrzeń, wprost idealną do codziennego gotowania oraz sprzątania.

Zlewy granitowe jednokomorowe – konstrukcja

Zlewy granitowe jednokomorowe skonstruowane zostały w wyjątkowo prosty sposób. Składają się z kilku podstawowych elementów. Do najbardziej podstawowych należy komora – w przypadku zlewów jednokomorowych mamy, rzecz jasna, do czynienia z jedną. Zaś w przypadku innych zlewów, może być ich więcej. Niektóre zlewozmywaki posiadają ociekacz, ułatwiający osuszanie umytych naczyń. Niezbędną częścią zlewozmywaka jest odpływ, który odprowadza wodę do kanalizacji. Drożny odpływ pozwoli zapewnić higienę przy użytkowaniu zlewozmywaka. Standardowa średnica odpływu waha się zazwyczaj od 40 do 90 milimetrów oraz mieści się na dnie komory: w centrum lub przy krawędzi zlewozmywaka. Każdy zlew posiada też przelew, który chroni nas przed zalaniem. Przelew zlewowy jest niezbędny przy zatkanym odpływie lub kiedy w komorze znajdzie się zbyt duża ilość wody.

Zlewy jednokomorowe granitowe – szeroki wybór

Zlewy jednokomorowe granitowe w ofercie Bridom.pl mają różne kształty oraz kolory – w zależności od preferencji klientów. Pośród kształtów przeważają zdecydowanie zlewy prostokątne oraz kwadratowe, ponieważ bez problemu dopasowują się do standardowych szafek kuchennych. Chętnie wybierane są także zlewy okrągłe, trapezowe czy narożnikowe. Pośród rozmaitych wariantów kolorystycznych naszych zlewozmywaków, święcą triumfy ponadczasowe odcienie czerni, bieli, szarości, brązu oraz beżu. W zależności od potrzeb można zamówić u nas zlewozmywak z ociekaczem lub bez niego. Niezależnie od wyboru, gwarantujemy, że zlew granitowy będzie wzorowo służył przez długie lata – jest odporny na uszkodzenia, działanie detergentów oraz wysokich temperatur.

Zlewozmywaki kuchenne jednokomorowe granitowe – sposób montażu

Zlewy różnią się pod względem montażu – pośród sposobów montowania można wyróżnić dwa podstawowe. Najpopularniejszym są zlewozmywaki granitowe jednokomorowe nakładane, inaczej nazywane nasadowymi, które odznaczają się krótkim czasem montażu. Wystarczy położyć zlew na blacie z dopasowanym otworem, a następnie zabezpieczyć go za sprawą listew uszczelniających lub dedykowanych ku temu kołnierzy. Natomiast wpuszczane zlewozmywaki mocowane są od spodu blatu. Wpuszczane zlewozmywaki wyglądają bardzo spójnie z blatem, przez co osiągamy stylowy efekt. Z tego względu łatwo jest również utrzymać je w czystości, gdyż zanieczyszczenia nie gromadzą się w szczelinach listew.

Gorąco zachęcamy do zajrzenia na stronę Bridom.pl – znajdziesz tam bogaty katalog rozmaitych zlewozmywaków ze stali, pośród których znajdziesz model idealny dla swojej kuchni. Nasze produkty łączą w sobie wysoką jakość z wyjątkowo przystępnymi cenami. Gwarantujemy, że nasze zlewy będą długowieczne i sprawią, że codzienne korzystanie z kuchni zostanie przeniesione na wyższy poziom.