Szukasz niezawodnego rozwiązania do swojej kuchni? Oferowane zlewozmywaki jednokomorowe bez ociekacza będą świetnym pomysłem dla osób poszukujących skutecznego wyposażenia. Prostota modeli opiera się przede wszystkim na połączeniu nowoczesnej funkcjonalności z ponadczasowym pięknem. Zachęcamy do zapoznania się z kolekcją zlewozmywaków jednokomorowych bez ociekacza. Oferujemy najróżniejsze warianty w wyjątkowo przystępnych cenach. Jesteśmy przekonani, że proponowane zlewy wzbogacą Twoją przestrzeń.

Zlewozmywaki jednokomorowe bez ociekacza – zastosowanie

Zlewozmywaki jednokomorowe bez ociekacza idealnie sprawdzą się w niewielkich metrażowo kuchniach, gdzie nie zajmują zbyt dużo miejsca na blacie roboczym. W zupełności wystarczą w domach ze zmywarką lub w takich, których domownicy najczęściej jadają na mieście. Zlewy jednokomorowe bez ociekacza znajdziesz u nas w wielu kolorach oraz kształtach, dzięki czemu będą pełnić nie tylko praktyczną, ale także dekoracyjną funkcję. Za ich pomocą stworzysz w swojej kuchni ergonomiczną przestrzeń do gotowania oraz sprzątania.

Zlew jednokomorowy bez ociekacza – konstrukcja

Zlewy jednokomorowe bez ociekacza posiadają nieskomplikowaną budowę. Składają się z trzech podstawowych i całkowicie niezbędnych elementów. Wszystkie zlewozmywaki wyposażone są w komorę – oczywiście te jednokomorowe tylko w jedną. W przypadku innych typów zlewów może być ich więcej. Kolejny element zlewozmywaka to odpływ, którym odprowadzana jest woda wprost do systemu kanalizacyjnego. Drożny odpływ uniemożliwia pozostawanie wody w komorze, co zapewnia higienę podczas użytkowania. Średnica odpływu wynosi zwykle od 40 do 90 milimetrów i jest umiejscowiona na dnie komory. Zależnie od danego modelu odpływ może znajdować się w centrum lub przy krawędzi zlewozmywaka. Każdy zlew jednokomorowy bez ociekacza ma też przelew, który niczym zawór bezpieczeństwa chroni przed niepożądanym przelaniem się wody w komorze.

Zlewy jednokomorowe bez ociekacza – szeroki wybór

Zlewy jednokomorowe bez ociekacza oferujemy w rozmaitych kształtach oraz kolorach. Wśród form przeważają zlewy prostokątne oraz kwadratowe, ponieważ łatwo dopasowują się do wnętrz i zabudowań kuchennych. Nasze zlewozmywaki można podzielić ze względu na tworzywo, z jakiego zostały wykonane:

  • zlewozmywaki stalowe;
  • zlewozmywaki ceramiczne;
  • zlewozmywaki granitowe.

We wszystkich wariantach największą popularnością cieszą się ponadczasowe odcienie czerni, bieli, szarości, brązu oraz beżu. Dzięki różnorodności odcieni i wykończenia oferowane zlewy pięknie dopełnią wnętrza urządzone w różnych stylach.

Zlew jednokomorowy bez ociekacza – sposób montażu

Wyróżniamy zlewozmywaki jednokomorowe bez ociekacza nakładane, czyli inaczej zwane nasadowymi, które charakteryzuje ekspresowy montaż. Wystarczy oprzeć zlew na blacie z odpowiednim otworem, a po montażu zabezpieczyć go listwami uszczelniającymi. Natomiast wpuszczane zlewy montuje się od góry blatu w odpowiednio wyciętym otworze. Tak zamontowany zlewozmywak jednokomorowy bez ociekacza będzie sprawiać wrażenie integralnego z blatem. Ponadto zlewy wpuszczane łatwo jest utrzymać w czystości, gdyż wszelkie zabrudzenia nie będą przedostawać się za listwy uszczelniające. Montaż zlewozmywaków podwieszanych przebiega podobnie jak w przypadku modeli wpuszczanych. Różnica jest taka, że warianty podwieszane montuje się od dołu szafki, tak aby krawędzie zlewu były przykryte blatem kuchennym.

Serdecznie zapraszamy do przejrzenia oferty Bridom.pl, w której z pewnością znajdziesz idealny zlew jednokomorowy bez ociekacza do swojej kuchni. Jesteśmy przekonani, że nasze modele posłużą przez wiele lat i sprawią, że korzystanie z kuchni stanie się czystą przyjemnością. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi wariantami, na przykład ze zlewozmywakami jednokomorowymi z ociekaczem.