Planujesz urządzić kuchnię w innowacyjny sposób? Nasze zlewozmywaki granitowe dwukomorowe znajdujące się w ofercie sklepu online Bridom.pl stworzono z myślą o osobach, dla których wysoka jakość wykonania powinna iść w parze z ponadczasowym designem. W naszej kolekcji zlewów z granitu prezentujemy różne modele, mając nadzieję, że nasi klienci znajdą produkt idealny dla siebie. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem oraz składania zamówień na wybrany zlewozmywak z granitu!

Zlewozmywaki dwukomorowe granitowe – czym się cechują?

Nasze zlewozmywaki granitowe dwukomorowe jak wyposażone zostały w dwie głębokie stalowe komory, dzięki czemu codzienne użytkowanie zlewu stanie się znacznie wygodniejsze. W zależności od modelu można znaleźć zlewozmywaki z ociekaczem lub bez. Każda z wersji posiada swoje zalety – wszystko zależy od Twoich potrzeb. Oczywiście nasze zlewy dwukomorowe granitowe posiadają także odpływ o odpowiedniej wielkości, żeby zlew pozostawał drożny oraz przelew, zabezpieczający przed przelewaniem się wody. Ponadto nasze zlewy są odporne na uszkodzenia i zarysowania, a także na działanie wysokich temperatur oraz silnych środków czyszczących. Wszystko dzięki wysokiej klasy granitowi, z jakiego wykonane są nasze zlewy, który gwarantuje długowieczność naszych produktów, przez co będzie można cieszyć się nimi przez długie lata.

Zlewozmywaki granitowe dwukomorowe – nasze propozycje

Dostępne u nas zlewozmywaki granitowe dwukomorowe są w różnych kształtach oraz wariantach kolorystycznych, przez co nadają się do kuchni zarówno o klasycznym, jak i bardziej nowoczesnym wyglądzie. Znajdziesz u nas zlewy o prostokątnym oraz półokrągłym kształcie, zależnie od upodobań estetycznych. Z kolei jeśli chodzi o kolorystykę, można u nas zamówić zlewozmywaki czarne, szare, beżowe, białe, brązowe i pozostałe. W dodatku niektóre z modeli zostały jeszcze wyposażone w dopasowaną do zlewu baterię stojącą – gotowe komplety czekają na montaż w Twojej kuchni.

Zlewozmywaki dwukomorowe granitowe – sposoby montażu

Pośród naszych zlewów, wyróżniamy zlewozmywaki dwukomorowe granitowe, które montuje się w różny sposób. Jedną z najpopularniejszych metod są zlewozmywaki nakładane, inaczej nazywane nasadowymi. Mocuje się je, nakładając zlew na otwór w blacie, a następnie zabezpiecza się go dodatkowo listwami uszczelniającymi bądź kołnierzami. To bardzo szybka metoda montażu. Natomiast zlewozmywaki wpuszczane montowane są od spodu blatów. Coraz częściej wykorzystuje się ten sposób montażu, ponieważ tak zamocowany zlewozmywak sprawia wrażenie spójności z szafką. W dodatku zlewozmywaki wpuszczane jest dosyć łatwo utrzymać w czystości, ponieważ zanieczyszczenia nie zalegają w szczeliny pomiędzy blatem a uszczelniającymi listwami. 

Znajdź zlewozmywak idealny dla Twojej kuchni!

Uprzejmie zapraszamy do przejrzenia naszego katalogu rewelacyjnych zlewów granitowych dwukomorowych, dostępnych na stronie Bridom.pl. Nasze produkty łączą w sobie wysoką jakość z wyjątkowo przystępnymi cenami. Odpowiednio dopasowany zlewozmywak to podstawa wyposażenia każdej kuchni. Niech różnorodność naszej oferty pozwoli znaleźć zlewy, które idealnie wpiszą się w dotychczasowy wystrój wnętrza oraz potrzeby naszych klientów. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z nami oraz życzymy udanych zakupów!