Antracyt to kolor, który można określić, jako wyblakły odcień czerni połączony z głęboką szarością. Wielbiciele wnętrz w stylu loftowym często stawiają na ciemne wyposażenie, w którym dominuje kolor grafitowy lub czarny we wszystkich odcieniach. W industrialnej kuchni dobrze będą wyglądały najciemniejsze zlewozmywaki — antracyt, czerń i onyx. Każdy z tych kolorów jest elegancki i surowy zarazem, dlatego tak dobrze pasują do nowoczesnych przestrzeni. W ofercie bridom.pl znajdziesz różne modele zlewozmywaków antracytowych. Poszczególne produkty różnią się wielkością, kształtem, liczbą komór i obecnością lub brakiem ociekacza. Dzięki zróżnicowanemu asortymentowi bez problemu dobierzesz do swojej kuchni idealny model, pasujący do Twoich preferencji, metrażu kuchni, jak i całej jej aranżacji.

Kuchenne zlewozmywaki: antracyt, onyx i czerń

Minimalizm w nowoczesnej kuchni to nie tylko proste formy mebli i niewielka ilość elementów dekoracyjnych. To także stonowane kolory. Antracyt, czerń, onyx i szarości na pewno stworzą spójne industrialne wnętrze. Jeśli zdecydujesz się na szare blaty i zlewozmywak w kolorze antracyt lub onyx, to warto dodać do kompozycji połyskujące elementy, które nieco ożywią minimalistyczną aranżację. Tu sprawdzą się pozłacane uchwyty i złote baterie kuchenne. Przy zakupie zlewozmywaka dobrze jest określić estetyczne wymagania dotyczące koloru, ale także oszacować, jaką przestrzeń może zajmować zlew. Dostępność modeli jedno- i dwukomorowych ułatwia wybór. Zastanów się też nad kształtem zlewu oraz nad dodatkami, szczególnie nad praktycznym ociekaczem, który sprawdzi się zarówno przy myciu naczyń, jak i płukaniu produktów spożywczych.

Jak czyścić zlewozmywaki antracytowe?

Ciemna armatura kuchenna, w tym zlewozmywaki antracytowe, baterie grafitowe, baterie i zlewy czarne, są szczególnie podatne na ekspozycję osadu kamiennego pozostającego po twardej wodzie. Chcąc poradzić sobie z nieestetycznymi zabrudzeniami, wystarczy po każdym użyciu zlewu dokładnie spłukiwać z niego wszelkiego substancje, a następnie wycierać go do sucha. Brak wilgoci pozwoli uniknąć wytrącania się osadu z twardej wody. Decydując się na filtr do wody, możesz całkowicie pozbyć się problemu osadu z kamienia. Samo czyszczenie antracytowego zlewu nie wymaga specjalistycznych środków. Bez względu na materiał, z którego wykonana jest armatura, najbezpieczniej jest czyścić ją przy użyciu miękkie ściereczki i ciepłej wody z płynem do naczyń. Możesz też używać delikatnego mleczka przeznaczonego do czyszczenia zlewów z konkretnego materiału.

Zlewozmywaki antracyt w ofercie bridom.pl

Każdy zlewozmywak kolor antracyt z naszej oferty wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, a przy odpowiedniej pielęgnacji z pewnością posłuży Ci przez lata. Modele antracytowe to formy kwadratowe i prostokątne. Zlewy antracytowe to klasyczne rozwiązania jedno-, dwu- oraz półtorakomorowe z ociekaczem bądź bez niego. Każdy model cechuje wysoka odporność na skoki temperatury, przebarwienia i promienie UV. Zlewozmywaki antracyt wykonane są z fragranitu i zabezpieczone technologią Sanitized, dzięki czemu minimalizują rozwój bakterii i drobnoustrojów, co zdecydowanie ułatwia zachowanie odpowiedniej higieny. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą w naszym sklepie, dzięki której zainspirujesz się do wyboru idealnego ciemnego wyposażenia zarówno zlewozmywaków, jak i baterii oraz niezbędnych akcesoriów kuchennych.