Infolinia: 84 534 80 80 (09:00 - 15:00)

Zestaw podtynkowy Roca

O funkcjonalności i estetyce łazienki w dużym stopniu decyduje rozmieszczenie poszczególnych elementów wyposażenia. Odpowiednio dobrane wanna, sedes czy umywalka, które będą utrzymane w podobnym stylu to dobry sposób na uzyskanie harmonijnego efektu końcowego. W małych pomieszczeniach ponadto bardzo ważne jest zastosowanie rozwiązań pozwalających na zaoszczędzenie miejsca. Jednym z nich są podwieszane miski WC. Zajmują one niewiele przestrzeni, a dodatkowo pomagają utrzymać czystość w łazience.

Aby podwieszana toaleta spełniała swoje zadanie, trzeba ją solidnie zamocować w ścianie. Zestaw podtynkowy Roca to w takiej sytuacji doskonały wybór. Został on wykonany z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia długotrwałe użytkowanie oraz stabilne mocowanie miski klozetowej. W naszym sklepie można znaleźć różne zestawy podtynkowe Roca, więc Klient bez problemu idealnie dostosuje ich wygląd czy pojemność zbiornika do swoich potrzeb i oczekiwań.

Zakup całego zestawu podtynkowego to doskonałe rozwiązanie, które pozwala znaleźć komplet akcesoriów niezbędnych do montażu podwieszanej miski WC. Duży wybór tego typu elementów wyposażenia umożliwia wybranie odpowiedniego produktu do każdej łazienki – zarówno tej przestronnej, jak i niewielkiej; urządzonej w nowoczesnym stylu albo zaaranżowanej w sposób klasyczny.

Nasz sklep oferuje produkty najwyższej jakości, które spełnią oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi zestawami i zakupów.