Infolinia: 84 534 80 80 (09:00 - 15:00)

Zestaw podtynkowy Koło

Stelaże podtynkowe są coraz chętniej wybieranym rozwiązaniem w wielu łazienkach. Taki sposób mocowania sedesu oraz spłuczki wymaga co prawda większego remontu i skuwania płytek, jednak z całą pewnością efekt końcowy jest tego wart. W ten sposób łazienka nierzadko nabiera całkiem nowego charakteru, a ponadto zwiększa się wygoda jej użytkowania.

Zestaw podtynkowy Koło to propozycja dla osób, które cenią wysoką jakość i poszukują estetycznych rozwiązań. Tradycyjne kompakty WC zajmują sporo miejsca, dlatego stelaż podtynkowy doskonale sprawdzi się w małych łazienkach, gdzie ważne jest zachowanie odpowiedniej odległości pomiędzy poszczególnymi elementami wyposażenia. Oczywiście zestawy podtynkowe Koło równie dobrze spełnią swoją funkcję w większych pomieszczeniach – są one nie tylko praktyczne, ale również prezentują się niezwykle elegancko.

Zestawy podtynkowe są dobrym rozwiązaniem zarówno w łazienkach urządzonych klasycznie, jak i nowoczesnych wnętrzach. Duży wybór produktów tego typu dostępny w naszym sklepie to gwarancja, że każdy Klient znajdzie tu odpowiedni model, który doskonale wpisze się w wystrój całego pomieszczenia.

Zestawy podtynkowe nie tylko są eleganckie i zajmują mniejszą przestrzeń niż tradycyjne kompakty WC, ale też w znacznym stopniu ułatwiają utrzymanie czystości w łazience, a zwłaszcza mycie podłogi. Ponadto ściana w tym przypadku zapewnia wygłuszenie dźwięków instalacji sanitarnej, co zapewnia większy komfort użytkowania.

Zapraszamy do naszego sklepu – zapewniamy duży wybór zestawów podtynkowych wysokiej jakości w wielu wzorach.