W trosce o najwyższą jakość i możliwość zapewnienia rozwiązań skutecznych i bezpiecznych przygotowaliśmy ofertę zaworów termostatycznych kątowych przeznaczonych do instalacji grzewczej w domach, mieszkaniach i innych budynkach - o zróżnicowanej kubaturze, które charakteryzuje system ogrzewania CO. Zawory termostatyczne kątowe dostępne w naszym sklepie internetowym przeznaczone są do zastosowania w instalacjach dwururowych, a dzięki przemyślanej technologii produkcji i wykonania z mocnych, wytrzymałych materiałów i surowców gwarantują odpowiedni rozdział wody. Wybierz zawór termostatyczny kątowy, który spełni swoją rolę w Twoim systemie grzewczym CO!

Zawory termostatyczne kątowe - zaawansowana technologia produkcyjna

Nasz asortyment to m.in. zawory kątowe termostatyczne mające na celu utrzymanie odpowiedniej, stałej temperatury w danym pomieszczeniu. Precyzyjne wykonanie poszczególnych modeli sprawia, że temperatura pozostaje stała. W momencie, gdy temperatura pomieszczenia ulega obniżeniu, termostat powoduje otwarcie się zawodu do poziomu umożliwiającego ogrzanie wnętrza zgodnie z potrzebami użytkowników. Jeśli sytuacja jest odwrotna - pomieszczenie nagrzewa się bardziej, niż to konieczne - zawór zamyka się, zmniejszając tym samym przepływ wody w grzejniku.

Zawory dostępne w naszej ofercie charakteryzują się precyzją działania, bezpieczeństwem ich stosowania i szczelnością. Odpowiednio dobrany komponent tego typu bez problemu poradzi sobie z ciśnieniem sięgającym nawet 10 bar i temperaturą w instalacji do nawet 100 stopni Celsjusza. Bardziej szczegółowe parametry techniczne zaworów kątowych z termostatem znajdziesz po kliknięciu w wybrany produkt.

Zawory kątowe z termostatem - przeznaczenie i największe zalety

Zawory kątowe z termostatem, które oferujemy, nadają się do instalacji CO w domach prywatnych, mieszkaniach, lokalach usługowych, biurach, instytucjach i wielu innych pomieszczeniach, w których liczy się komfort cieplny i utrzymanie temperatury na stałym poziomie.

Poszczególne komponenty przeznaczone są do różnych rodzajów grzejników (stalowych, konwektorowych, żeliwnych, aluminiowych, miedzianych, wielowarstwowych), rodzajów łącza, umiejscowienia (prawy, lewy, dolny, górny) i kolorystyki (modele czarne, białe, antracyt, chrom). Dzięki tak dużemu zróżnicowaniu z pewnością dobierzesz zawór kątowy, który kompleksowo uzupełni całą instalację grzewczą, będzie prosty i intuicyjny w obsłudze oraz instalacji.

Jak wybrać termostatyczny zawór kątowy?

W pierwszej kolejności zwróć uwagę na sposób podłączenia grzejnika. Mowa tutaj o zasileniu bocznym, dolnym, zarówno z lewej, jak i prawej strony - w zależności od modelu grzejnika. Kolejnym istotnym elementem jest wybór zaworu pod względem rodzaju gwintu przyłączeniowego i długości trzpienia. Jeśli nie masz możliwości dobrania w pełni kompatybilnego zaworu do rodzaju swojej instalacji CO, możesz posłużyć się pierścieniami adaptacyjnymi.

Nasz asortyment to starannie dobrane elementy systemu grzewczego, które umożliwiają skuteczne działanie. Prosty montaż sprawia, że nie musisz korzystać z pomocy fachowców, by podłączyć wybrany przez siebie zawór termostatyczny kątowy. Przekonaj się osobiście o tym, że zestaw z naszego asortymentu, na który się zdecydujesz, zapewni Ci pełen komfort grzewczy! Jeśli jednak na jakimkolwiek etapie zakupów stwierdzisz, że potrzebujesz profesjonalnego wsparcia i doradztwa dotyczącego naszych produktów, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów!