Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Oszczędność, proekologiczne rozwiązania i nowoczesne podejście – zawory grzejnikowe osiowe, które kupisz w sklepie internetowym Bridom.pl, łączą wszystkie te cechy. Elementy te odpowiadają za regulację czynnika grzewczego, dzięki czemu gwarantują domownikom komfort termiczny i – co najważniejsze – pozwalają zredukować koszty zużycia energii. Przeczytaj, do czego jeszcze służą zawory grzejnikowe osiowe i jakie są ich najważniejsze zalety, a potem spośród dostępnych w naszym sklepie modeli wybierz ten, który będzie odpowiedni do Twojego kaloryfera.

Do czego służą zawory grzejnikowe osiowe?

Zacznijmy od tego, czym jest sam zawór. Mówiąc najprościej, jest to urządzenie do zamykania otworów oraz wylotów. Ponadto reguluje ono przepływ płynów przez przewody i zapobiega ich cofaniu. Zawór osiowy instaluje się na różnego typu grzejnikach, przede wszystkim na grzejnikach łazienkowych. Zwiększa wydajność systemu grzewczego w gospodarstwie domowym, a to za sprawą zautomatyzowanej regulacji, w którą jest wyposażone. Aby działał prawidłowo, niezbędne jest dopasowanie do siebie poszczególnych części danej jednostki grzewczej. To dlatego zawory grzejnikowe osiowe w sklepie internetowym Bridom.pl sprzedawane są w kompletach, w których znajdują się nie tylko same zawory, ale również głowica i niezbędne przyłącza.

Zawory grzejnikowe osiowe w sklepie internetowym Bridom.pl – najważniejsze zalety

  • Występują w kilku wariantach do wyboru.

Poszczególne modele zaworów grzejnikowych, które kupisz w sklepie internetowym Bridom.pl, różnią się pomiędzy sobą między innymi kolorami – dzięki temu z łatwością dopasujesz je do grzejników w swoim domu.

  • Cechuje je wysoka funkcjonalność.

Zawory grzejnikowe osiowe pasują do wielu typów grzejników, a przede wszystkim tych ocieplających łazienki i toalety. Możesz użyć ich w instalacji z miedzi oraz systemach PEX. Mało tego – każdy z kompletów osiowych nadaje się do zmiany strony z lewej na prawą. Ponadto pozwalają znacznie zmniejszyć zużycie energii i charakteryzują się wysoką wydajnością.

  • Są łatwe w obsłudze i montażu.

Zawory grzejnikowe osiowe są bardzo proste w obsłudze. Zmiana ustawień danego elementu zestawu nie przysporzy Ci trudności. Ich montaż przebiega szybko i sprawnie.

  • Mają estetyczny wygląd.

Stonowane kolory i prosta forma – to wszystko sprawia, że oferowane zawory są doskonale dostosowane do najnowszych standardów aranżacji wnętrz.

  • Możesz je wygodnie kupić w zaciszu swojego domu.

W naszej ofercie znajdziesz duży wybór zaworów grzejnikowych, a po złożeniu przez Ciebie zamówienia wyślemy je na wskazany adres maksymalnie w ciągu 24 godzin. Udostępniamy kilka wariantów płatności: za pobraniem, przy odbiorze, przelewem, kartą płatniczą, a także ratami PayU – jeśli kupisz produkty za minimum 300 zł.

Zawory grzejnikowe osiowe – co wchodzi w skład zestawów, które kupisz w sklepie Bridom.pl?

W sklepie internetowym Bridom.pl do zaworów grzejnikowych osiowych dołączamy elementy uzupełniające, a cały komplet składa się z:

  • przyłącza do grzejnika ½ do instalacji,
  • głowicy termostatycznej,
  • zaworu zasilającego,
  • zaworu powrotnego.

Jak już wspomnieliśmy, komplet osiowy możesz zamienić stronami. Jak to zrobić? Wykręć wkładkę z zaworu powrotnego i zasilającego, następnie zamień je stronami, a na koniec wkręć w korpusy.